R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yeni Game of Thrones Dizisinin İlk Görselleri Paylaşıldı!

  HBO'nun yeni Game of Thrones spin-off dizisi "A Knight of the Seven Kingdoms" çekimlerine başladı ve ilk görseli yayınladı. Dizi 2025'in sonlarında izleyiciyle buluşacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.06.2024 16:15 1157 3 dk okuma süresi
  Yeni Game of Thrones Dizisinin İlk Görselleri Paylaşıldı!
  Son Düzenleme:

  HBO'nun amiral gemisi olan Game of Thrones serisinin yeni spin-off dizisi "A Knight of the Seven Kingdoms" çekimlerine başladı. Dizinin ilk görseli, Ser Duncan Tall ve genç yaveri Egg'in maceralarını gözler önüne seriyor. Dizinin, 2025'in sonlarına doğru izleyici ile buluşması bekleniyor.

  Game of Thrones Evreni Genişliyor

  HBO'nun Game of Thrones serisi, kanalın en çok izlenen yapımlarından biri olmaya devam ediyor. House of the Dragon, ikinci sezonuyla ekranlara geri dönerken, izleyici kitlesinde bazı kayıplar yaşansa da HBO ve MAX platformlarında son dönemin en popüler dizisi olarak öne çıkıyor.

  Bu yoğun ilgi, George R.R. Martin'in yarattığı evrende geçen yeni dizilerin önünü açtı. HBO, Game of Thrones evreninde geçen bir dizi spin-off üzerinde çalışıyor. Bu yeni projelerden biri olan "A Knight of the Seven Kingdoms" dizisi, çekimlere başladı ve diziden ilk görsel paylaşıldı.

  İlk Görsel Yayınlandı

  George R.R. Martin'in Dunk & Egg hikayelerinden uyarlanan bu yeni dizide, Ser Duncan Tall karakterini Peter Claffey canlandırırken, genç yaveri Egg'e ise Dexter Sol Ansell hayat veriyor. Yayınlanan ilk görselde, Peter Claffey'i Ser Duncan rolünde ilk kez görme şansı yakalıyoruz.

  A Knight of the Seven Kingdoms: 2025'te İzleyici ile Buluşacak

  Çekimlerin başlamasıyla birlikte dizide rol alacak yeni isimler de açıklandı. Finn Bennett (Aerion Targaryen), Bertie Carvel (Baelor Targaryen), Tanzyn Crawford (Tanselle), Daniel Ings (Ser Lyonel Baratheon) ve Sam Spruell (Maekar Targaryen) dizide yer alacak oyuncular arasında bulunuyor.

  George R.R. Martin'in Dunk & Egg kitapları, orijinal Game of Thrones serisinde anlatılan olayların yaklaşık 100 yıl öncesinde geçiyor. Bu yan seri, Westeros'un efsanevi şövalyelerinden Ser Duncan the Tall ile yaveri Egg'in maceralarını anlatıyor. Aegon V Targaryen (Egg) ve Ser Duncan'ın Westeros boyunca uzanan serüvenleri, izleyicilere Westeros'un geçmişini ve taht savaşlarından önceki düzeni daha detaylı şekilde gösterme fırsatı sunacak.

  Dizinin ilk sezonu altı bölümden oluşacak ve 2025'in sonlarına doğru HBO'da izleyici ile buluşması planlanıyor. Westeros'un derinliklerine inerek Ser Duncan ve Egg'in hikayelerini anlatacak olan bu yeni yapım, Game of Thrones hayranlarını bir kez daha ekrana kilitleyecek gibi görünüyor.

  Game of Thrones evrenindeki yeni diziler nelerdir? 

  HBO, Game of Thrones evreninde geçen birçok yeni dizi üzerinde çalışıyor. Bu projeler arasında en dikkat çekeni "A Knight of the Seven Kingdoms" ve "House of the Dragon" dizileri.

  A Knight of the Seven Kingdoms dizisinin konusu nedir? 

  Dizi, George R.R. Martin'in Dunk & Egg hikayelerinden uyarlanmıştır. Westeros'un efsanevi şövalyesi Ser Duncan the Tall ve yaveri Egg'in maceralarını anlatır.

  Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var?

  Peter Claffey (Ser Duncan Tall), Dexter Sol Ansell (Egg), Finn Bennett (Aerion Targaryen), Bertie Carvel (Baelor Targaryen), Tanzyn Crawford (Tanselle), Daniel Ings (Ser Lyonel Baratheon) ve Sam Spruell (Maekar Targaryen) dizinin kadrosunda yer alıyor.

  Dizinin ilk sezonu kaç bölüm olacak?

  A Knight of the Seven Kingdoms dizisinin ilk sezonu altı bölümden oluşacak ve 2025'in sonlarına doğru HBO'da yayınlanacak.

  Dizi ne zaman yayınlanacak? 

  Dizinin 2025'in sonlarına doğru HBO'da izleyici ile buluşması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi, Yeni Spor Otomobil SU7 Ultra’yı Tanıttı: İşte Özellikleri!

  Xiaomi'nin yeni spor otomobili SU7 Ultra, güçlü motoru ve agresif tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek performans ve inovatif özellikler ile göz dolduruyor.

  Yeni Dacia Jogger Hybrid 140 Türkiye'de: İşte Özellikleri ve Fiyatı

  Yeni Dacia Jogger Hybrid 140 Türkiye'de satışta! Hibrit motoru, 7 koltuğu ve gelişmiş donanımlarıyla dikkat çeken araç, 1.499.000 TL fiyatıyla sunuluyor.

  Global Kesinti Pahalıya Patlayacak: Microsoft ve CrowdStrike Hisseleri Düştü!

  CrowdStrike'ın hatalı güncellemesi küresel kesintilere yol açtı, Microsoft ve CrowdStrike hisseleri düştü. Türkiye'de ise THY, Denizbank ve TÜVTÜRK etkilendi.

  Dünya Çapında Mavi Ekran Hatası: Microsoft, Açıklama Yaptı!

  Microsoft Windows kaynaklı büyük kesinti, dünya genelinde bankalar, havayolları ve birçok sektörü etkiledi. Sorun, başarısız bir güncellemeden kaynaklandı.

  Yeni Game of Thrones Dizisinin İlk Görselleri Paylaşıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et