R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Xbox Game Pass’e Büyük Zam Geldi: İşte Yeni Zamlı Fiyatlar

  Microsoft, Türkiye dahil olmak üzere onlarca ülke için Xbox Game Pass ücretlerini artırıyor. Ayrıca, gelecekte konsol fiyatları da yükseltilecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  22.06.2023 13:23 1645 2 dk okuma süresi
  Xbox Game Pass’e Büyük Zam Geldi: İşte Yeni Zamlı Fiyatlar
  Son Düzenleme:

  Microsoft hem Xbox Series X konsol fiyatlarındaki hem de özellikle biz Türk oyun meraklıları için "son kurtuluş noktası" olan Xbox Game Pass fiyatlarında belirgin bir artışa gidiyor. 

  Ayrıca, Series X konsol fiyatları da birçok Avrupa pazarı için 549,99 euroya güncellenecek.

  Xbox Game Pass Ücretlerinde Yükseliş

  Microsoft, Xbox Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate aboneliklerinin aylık fiyatlarını gelecek ay ilk defa yükseltecek. Ayrıca, konsol için temel Game Pass üyeliği aylık 9,99 dolardan 10,99 dolara çıkacak. 

  Bu artış Türkiye'de de geçerli olacak. Bu duruma göre Xbox Game Pass Ultimate fiyatı Türkiye'de 44,99 TL'den 120,99 TL'ye çıkacak. Temel Game Pass Konsol üyeliği ücreti ise 29,99 TL'den 79,99 TL'ye çıkacak. Böylelikle Xbox Game Pass fiyatları yüzde 168 oranında artış göstermiş olacak. Bu arada PC Game Pass fiyatı, dünya genelinde değişmeyecek, ancak Türkiye'deki fiyatı hala belirsiz ve değişme olasılığı yüksek.

  • Xbox Game Pass Ultimate: 44,99 TL > 120,99 TL 
  • Xbox Game Pass Konsol: 29,99 TL > 79,99 TL

  Yeni Fiyatlandırma Ne Zaman Geçerli Olacak?

  Şu an için Xbox'ın resmi web sitesinde, abonelik ücretlerinin alındığı kısmında "Bu teklifin süresi 14 gün içinde dolacak" ifadesi bulunuyor. Bu durum, 6 Temmuz'da yeni fiyatlandırmanın geçerli olacağını gösteriyor. 

  Ancak hala bir fırsatınız var ve aylık üyelikler satın alarak uzun süre Xbox Game Pass üyesi olabilirsiniz. Platformdaki “Şimdi Katılın” seçeneğine tıklayarak mevcut üyeliğinizi bir ay daha uzatabilirsiniz. Bu işlemi tekrar tekrar yaparak üyeliğinizi 18 ve huda 24 aya kadar uzatabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  Xbox Game Pass’e Büyük Zam Geldi: İşte Yeni Zamlı Fiyatlar

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et