R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp'ın Beklenen Özelliği Beta Sürümünde: Mesaj Düzenleme Devri Başlıyor

  Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uzun süredir beklenen özelliği duyurdu. Yeni özellikle birlikte artık, gönderilen mesajlar düzenlenebilecek. Detaylar haberimizde!

  Hayrunisa Bayar Hayrunisa Bayar 17.10.2022 17:03 1144 1 dk okuma süresi
  WhatsApp'ın Beklenen Özelliği Beta Sürümünde: Mesaj Düzenleme Devri Başlıyor
  Son Düzenleme:

  En çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri haline gelen WhatsApp, yeni özelliğiyle kullanıcıları sevindirdi. Daha önce mesaj düzenleme özelliği üzerinde çalıştığını duyuran WhatsApp, bu özelliği beta sürümüne uyguladı.  

  Bahsettiğimiz bu mesaj düzenleme özelliğinin, 2.22.22.14 numaralı beta sürümünde uygulandığı belirlendi. Bu sayede de özelliğin nasıl çalışacağı hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktı.  

  Yeni özellik, WhatsApp’ın beta sürümlerine dair haberlerin duyurulduğu internet sitesi WABetaInfo’da üzerinden bildirildi. İnternet sitesinde göre kullanıcılar, artık göndermiş olduğu tüm mesajları düzenleyebilme imkanına sahip olacak. 

  Ancak 15 dakikalık bir düzenleme sınırı olacak. 15 dakikalık süre dolduktan sonra ise gönderilen mesajlar tekrar düzenlenemeyecek.

  Düzenlenen mesajları karşı taraf görecek mi? 

  Gelen özellikle birlikte şüphesiz akıllarda canlanan ilk soru ise şu: Mesajları düzenlediğim belli olacak mı? 

  Bu özellik kullanıcılara 15 dakikalık bir mesaj düzenleme özelliği sunacak. Ancak hangi mesajda değişiklik yapıldıysa, mesajın üzerinde bir etiket görünecek. Bu etiket ise mesajda düzenleme yapıldığını gösteriyor olacak.  

  Özelliğin nasıl işlediğine dair yayımlanan ekran görüntüsüne göre etiket, zaman bilgisinin hemen yanında konumlandırılacak.  

  Şimdilik hala ‘geliştirme’ aşamasında olan yeni özellikle ilgili ortaya çıkan bilgiler şimdilik bunlarla sınırlı. Geliştiricilerin yeni özelliği ne zaman tüm kullanıcılara sunacağı ise bilinmiyor

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android Telefon Kullanıcıları Artık “Arşiv” Özelliğinden Yararlanabilecekler!

  Google, Android kullanıcılarını sevindirecek yeni bir özelliği daha duyurdu. Buna göre Play Store merkezli 'Arşiv' özelliği kullanıcılara sunulacak.

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  WhatsApp Yeni Özellik Mesajı Atacak!

  WhatsApp’ın masaüstü sürümünde ortaya çıkan yeni bir özellik dikkatleri üzerine çekti. Buna göre WhatsApp, artık yeni bir özellik geldiğinde kullanıcılara mesaj gönderecek.

  WhatsApp “Eşlikçi” Özelliği Kullanılmaya Başlandı! Artık WhatsApp Hesapları Aynı Anda Farklı Cihazlarda Kullanılabilecek!

  WhatsApp, uzun süredir beklenen eşlikçi özelliğini kullanıma sundu. Artık kullanıcılar, WhatsApp hesaplarını aynı anda birden fazla cihazda kullanabilecekler.

  WhatsApp'ın Beklenen Özelliği Beta Sürümünde: Mesaj Düzenleme Devri Başlıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et