R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp'ın Beklenen Özelliği Beta Sürümünde: Mesaj Düzenleme Devri Başlıyor

  Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uzun süredir beklenen özelliği duyurdu. Yeni özellikle birlikte artık, gönderilen mesajlar düzenlenebilecek. Detaylar haberimizde!

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  17.10.2022 17:03 1430 1 dk okuma süresi
  WhatsApp'ın Beklenen Özelliği Beta Sürümünde: Mesaj Düzenleme Devri Başlıyor
  Son Düzenleme:

  En çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri haline gelen WhatsApp, yeni özelliğiyle kullanıcıları sevindirdi. Daha önce mesaj düzenleme özelliği üzerinde çalıştığını duyuran WhatsApp, bu özelliği beta sürümüne uyguladı.  

  Bahsettiğimiz bu mesaj düzenleme özelliğinin, 2.22.22.14 numaralı beta sürümünde uygulandığı belirlendi. Bu sayede de özelliğin nasıl çalışacağı hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktı.  

  Yeni özellik, WhatsApp’ın beta sürümlerine dair haberlerin duyurulduğu internet sitesi WABetaInfo’da üzerinden bildirildi. İnternet sitesinde göre kullanıcılar, artık göndermiş olduğu tüm mesajları düzenleyebilme imkanına sahip olacak. 

  Ancak 15 dakikalık bir düzenleme sınırı olacak. 15 dakikalık süre dolduktan sonra ise gönderilen mesajlar tekrar düzenlenemeyecek.

  Düzenlenen mesajları karşı taraf görecek mi? 

  Gelen özellikle birlikte şüphesiz akıllarda canlanan ilk soru ise şu: Mesajları düzenlediğim belli olacak mı? 

  Bu özellik kullanıcılara 15 dakikalık bir mesaj düzenleme özelliği sunacak. Ancak hangi mesajda değişiklik yapıldıysa, mesajın üzerinde bir etiket görünecek. Bu etiket ise mesajda düzenleme yapıldığını gösteriyor olacak.  

  Özelliğin nasıl işlediğine dair yayımlanan ekran görüntüsüne göre etiket, zaman bilgisinin hemen yanında konumlandırılacak.  

  Şimdilik hala ‘geliştirme’ aşamasında olan yeni özellikle ilgili ortaya çıkan bilgiler şimdilik bunlarla sınırlı. Geliştiricilerin yeni özelliği ne zaman tüm kullanıcılara sunacağı ise bilinmiyor

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 Ne Zaman Çıkacak? İşte Beklenen Tarih!

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. Yeni özellikler ve yapay zeka entegrasyonları ile dikkat çeken güncelleme, Eylül ayının ikinci haftasında kullanıma sunulacak.

  Instagram'da Reklam Dönemi Başlıyor: Geçilemeyen Reklamlar Geliyor!

  Instagram, 'Ad Break' adlı yeni özelliğiyle 3-5 saniyelik geçilemeyen reklamları test ediyor. Kullanıcılar, akışlarında bu reklamları izlemek zorunda kalacak

  Instagram Kısıtlama Özelliği: Kapsamı Genişliyor!

  Instagram, gençleri koruma amacıyla "Sınırlı Etkileşimler" özelliğini genişletti. Yeni işlevler, istenmeyen etkileşimleri sınırlandırarak güvenliği artırıyor.

  ASUS ROG Ally X Resmen Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  ASUS ROG Ally X, yeni Ryzen Z1 Extreme APU, 80Wh pil ve 24GB RAM ile güçlendirildi. Haziran ayında tanıtılması beklenen konsol, büyük güncellemeler sunuyor.

  WhatsApp'ın Beklenen Özelliği Beta Sürümünde: Mesaj Düzenleme Devri Başlıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et