R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  ŞOK Marketlere Göz Alıcı Teknolojik Ürünler Geliyor!

  8 Ağustos ile 15 Ağustos tarihleri arasında ŞOK'ta aktüel teknoloji bölümünde NPO firmasının sunduğu Android TV kutusunu ve Usams tarafından üretilen LED ışıklı oyuncu kulaklığını bulabilirsiniz.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  12.08.2023 16:47 1690 1 dk okuma süresi
  ŞOK Marketlere Göz Alıcı Teknolojik Ürünler Geliyor!
  Son Düzenleme:

  ŞOK, bilinen popüler perakende gıda zincirleri arasında yer almasının yanı sıra teknoloji ürünleriyle de tüketicilerin gönlünü fethediyor. Bu hafta içerisinde ŞOK aktüel teknoloji ürünleri raflarında Android TV box, taşınabilir LED projeksiyon cihazı, araç içi şarj adaptörleri ve daha birçok ürün tüketicilere sunuluyor.

  Android TV Box Öne Çıkıyor

  8 Ağustos-15 Ağustos tarihleri arasında satışa sunulan NPO markasının Android TV box, teknoloji severlerin ilgisini çekiyor. Bu kutu 2GB RAM ve 16GB dahili hafızanın yanı sıra HDMI, Ethernet, USB ve hafıza kartı girişlerine sahip. Ürünün fiyatı ise 1149TL!

  Taşınabilir LED Projeksiyon Cihazı Fırsatı

  NPO markasının bir diğer dikkat çeken ürünü ise T400 3000L LED projeksiyon cihazı. 3000 ansi lümen parlaklık ve Full HD çözünürlük sunan bu cihaz, uzun ömürlü 50000 saat ampül ömrüyle ön plana çıkıyor. USB ve HDMI girişleriyle de oldukça kullanışlı. Fiyatı ise 1399TL.

  Ayrıca Usams markasının tam kablosuz oyuncu kulaklığı da bu hafta ŞOK müşterilerini bekliyor. Bluetooth 5.0, 4.5 saat kullanım ömrü ve kutusuyla birlikte 13 saat ekstra şarj imkanı sunan bu kulaklık, LED aydınlatma ve yazılımsal gürültü engelleme özellikleriyle 319TL fiyat etiketiyle raflarda yerini alıyor. Usams markasının sunduğu araç içi hızlı şarj cihazları da unutulmamalı!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'ın Sesli Mesajları Yazıya Döken Yeni Özelliği Android'e Geliyor!

  WhatsApp, sesli mesajları yazıya çevirme özelliğini Android'e getiriyor. İşitme engelliler ve gürültülü ortamlarda kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayacak.

  WhatsApp'a Canlı Çeviri Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, kullanıcıların farklı dillerdeki mesajları anında çevirmesini sağlayan Canlı Çeviri özelliğini tanıttı. Dil engelleri artık sorun olmayacak.

  Microsoft, Xbox Game Pass Abonelik Ücretlerine Büyük Zam Geliyor!

  Microsoft, Xbox Game Pass abonelik ücretlerine zam yapıyor. Game Pass Ultimate, PC Game Pass ve Core için yeni fiyatlar 10 Temmuz 2024'te yürürlüğe girecek.

  iPhone'lar’a iOS 17.5.2 Güncellemesi Geliyor!

  Apple, iOS 17.5.2 güncellemesini yakında yayınlayacak. Bu güncelleme, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerine odaklanacak.

  ŞOK Marketlere Göz Alıcı Teknolojik Ürünler Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et