R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Shazam’a Yeni Güncelleme: Sosyal Ağlardaki Müzikler Bulunabilecek!

  Apple'ın ünlü müzik tanıma platformu Shazam, güncellenerek özelleştirildi. Uygulama şimdi Instagram, YouTube, TikTok gibi sosyal ağlardaki müzikleri de tanıyabiliyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  07.07.2023 15:18 1753 1 dk okuma süresi
  Shazam’a Yeni Güncelleme: Sosyal Ağlardaki Müzikler Bulunabilecek!
  Son Düzenleme:

  Apple, müzik tanıma uygulaması Shazam'ın güncellemesini duyurdu. Artık Instagram Reels videolarında veya YouTube'da arka planda çalan bir müziği veya şarkıyı bulmak çok daha kolay olacak. 

  Bu, kullanıcıların sosyal medyada çalan müzikleri rahatça tanımlayabilmesine imkan tanıyacak.

  Güncellemenin Kullanımı

  Kullanıcıların, sosyal ağ platformunda çalan şarkıyı tanımlamak için Shazam'ın güncellemesinden faydalanmaları çok kolay. 

  Uygulamayı açıp mavi butona basmaları ve ardından uygulamaya geri dönmeleri yeterli olacak. Uygulama, hangi müziğin çaldığını hızla tespit ediyor ve kullanıcılara Shazam çalma listesine eklemek için bir seçenek sunuyor.

  Shazam'ın Yeni Yetenekleri

  Apple, Shazam'ı güncelleme sürecinde bir dizi önemli değişiklikler gerçekleştirdi. Artık Denetim Merkezi'nden Shazam simgesine tıklayarak hızlı bir şekilde arka planda çalan bir parçayı bulmak mümkün hale geldi. 

  Ancak, Shazam ile etiketlediğiniz şarkıları görüntülemek, listenizi yönetmek ve diğer uygulamalardan müzikleri tanımlamak için uygulamanın telefonunuza yüklenmesi gerekiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google’dan Dev Adım: Yeni Yapay Zeka Hızlandırıcısını Tanıttı!

  Google, yeni yapay zeka hızlandırıcısı ve AI hiper bilgisayarı ile devrimsel bir adım attı. Yenilikçi TPU v5p, hız ve verimlilikte sınırları zorluyor.

  Avrupa'da Yeni Bir Hayat: Golden Vize Programları ile Sınırları Aşın

  Globalleşen dünyamızda, yatırımcılar ve aileleri için yeni bir yaşam kurma fırsatı sunan Golden Vize programları, her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Bu programlar, özellikle Avrupa'da, "Yunanistan Golden Vize" ve "İspanya Golden Vize" gibi seçeneklerl

  Messenger ve Instagram Arasındaki Sohbet Bağlantısı Kaldırılıyor: Yeni Dönem Başlıyor

  Meta, Messenger ve Instagram arasındaki sohbet bağlantısını sona erdiriyor. Şirket, nedeni açıklamasa da Dijital Piyasalar Yasası'nın etkili olabileceği düşünülüyor.

  Microsoft Copilot, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 ile Güncellendi: İşte Yeni Özellikler!

  Microsoft Copilot'un GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 güncellemesiyle kullanıcı deneyimi, özellikle metin ve görsel işleme alanlarında önemli ölçüde geliştirildi.

  Shazam’a Yeni Güncelleme: Sosyal Ağlardaki Müzikler Bulunabilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et