R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Playstation'a Özel Days Gone Oyunu Film Oluyor!

  Playstationa'a özel olarak tasarlanan Days Gone oyunu için geri sayım başladı. Oyunun yakın zamanda film olarak beyaz perdeye taşınması bekleniyor.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  21.08.2022 15:31 1444 2 dk okuma süresi
  Playstation'a Özel Days Gone Oyunu Film Oluyor!
  Son Düzenleme:

  Playstation oyunları son zamanlarda film haberleri ile gündeme geliyor. Sony, oyunları beyaz perdeye taşımak için harekete geçtiğini duyurmuştu. Yeni gelen bilgilere göre 2019 yılında Playstation oyuncularına sunulan oyunda sıcak gelişmeler yaşandı. Oyun severler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Days Gone oyunu için yeni bir adım atılacak. “Bend Studios” tarafından geliştirilen Days Gone oyununun film olması adına gerekli adımlar atıldı.  

  Days Gone Oyunu Ne Zaman Vizyona Girecek?

  Kulislerde konuşulan birtakım bilgilere göre hayatta kalma oyunu Days Gone beyaz perdeye uyarlanıyor. Oyun önce Playstation 4 kullanıcıları için sunulmuş, ardından bilgisayar oyunu olarak piyasaya sürülmüştü. Sony Pictures ise film hazırlıklarına başlamış durumda. Şimdiden bazı oyuncularla görüşmeler başladı. İsmi geçen oyuncular arasında “Outlander” dizisinde tanınan “Jamie Fraser” rolü ile gündeme gelen ve çok sevilen “Sam Heughan” yer alıyor. 

  Sony ünlü oyuncu için rolü de belirlemiş durumda. Filmin başrolüne uygun olacağı düşünülen ismin “Deacon St. John” rolü ile izleyicilerin karşısına çıkması planlanıyor. Sony bu konuda son derece isabetli bir karar vermiş gibi görünüyor. Çünkü oyundaki karakterin yüz hatlarına da oldukça benzediği gözlerden kaçmadı. Haberin ortaya çıkması ile birlikte pek çok kişi bu fikri sevmiş gibi görünüyor. 

  Days Gone 2 Sony’den Tam Not Alamadı!

  Days Gone oyununun film olması için hazırlanacak senaryonun Oscar adayı olan “Sheldon Turner” tarafından hazırlanması bekleniyor. Senarist aynı zamanda filmin yapımcılığını da “Jennifer Klein” ile birlikte yürütmeyi planlıyor.

  Days Gone Konusu

  Days Gone temelinde zombiye benzer yaratıklar tarafından ele geçirilmiş bir dünyada yaşamı anlatıyor. Oyun severler tarafından da tam not alması, filmin de ilgi göreceğini düşündürüyor. Ancak oyun endüstrisinde sirkülasyon devam ederken Days Gone 2’nin beklenen ilgiyi görmediği belirtildi. Bu nedenle de Sony tarafından geri çevrildiği öğrenildi. Bunun üzerine oyunun baş sorumlularının da Playstation’dan ayrıldıkları ortaya çıktı. Henüz oyunun ne zaman film olarak vizyona gireceği bilinmiyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft Copilot, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 ile Güncellendi: İşte Yeni Özellikler!

  Microsoft Copilot'un GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 güncellemesiyle kullanıcı deneyimi, özellikle metin ve görsel işleme alanlarında önemli ölçüde geliştirildi.

  Gmail’den Bomba Yenilik: Spam Mailler İçin Yapay Zeka Özelliği Devreye Sokuluyor!

  Gmail'in yapay zeka destekli spam algılama özelliği, RETVec sistemi sayesinde e-posta güvenliğini artırarak daha güvenli hale getiriyor.

  WhatsApp Yeni Özelliği ile Sosyal Medyayı Birleştiriyor: Instagram Paylaşımları, Artık Mümkün Olacak!

  WhatsApp'ın yeni özelliği, durum güncellemelerini doğrudan Instagram Hikayeleri'nde paylaşma imkanı sunarak sosyal medya entegrasyonunu güçlendiriyor

  WhatsApp'a Tam Gizlilik Geliyor: Özel Konuşmaları Kimse Göremeyecek!

  WhatsApp'ın yeni gizli kod özelliğiyle özel sohbetleriniz daha güvenli hale gelecek. Telefonunuzun gizliliğini artırarak özel konuşmalarınızı koruyabileceksiniz!

  Playstation'a Özel Days Gone Oyunu Film Oluyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et