R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix Fragmanı Sonunda Yayımladı: TERİM Belgeselinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

  2021 yılında Netflix'in duyurduğu, Fatih Terim'i konu alan belgeselin fragmanı yayımlandı. Duyuruya göre belgesel 15 Eylül'de yayımda olacak.

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  06.09.2022 15:11 1556 2 dk okuma süresi
  Netflix Fragmanı Sonunda Yayımladı: TERİM Belgeselinin Çıkış Tarihi Belli Oldu
  Son Düzenleme:

  Kaliforniya merkezli Netflix, tüm futbol severlerin merakla beklediği Fatih Terim belgeselinin resmi fragmanını sonunda yayımladı. Yapılan açıklamaya göre ‘TERİM’ isimli belgesel, 15 Eylül 2022’de Netflix’te izlemeye hazır olacak.  

  Netflix, Türk futbol tarihinde hem teknik direktör hem de futbolculuğuyla önde gelen TERİM belgeselinin çekimlerini bitirdi. 15 Eylül’de yayımlanacak olan belgesel, Fatih Terim’in hayatını oldukça yakından konu alıyor. 

  ‘İmparator’ lakaplı teknik direktörün hayatını konu alan bu belgeselin çalışmaları ilk kez 2021 yılında başlatılmıştı. Belgeselin tamamlanmasıyla birlikte Netflix, sonunda fragmanı yayımladı. Bu haber, başta Galatasaray taraftarları olmak üzere tüm futbol severleri sevindirdi. 

  Duyuru Twitter’dan Yapıldı 

  Netflix Türkiye, bir süredir beklenen Fatih Terim belgesinin çıkış tarihi için müjdeli haberi verdi. Twitter üzerinden yapılan bir duyuruyla tarihi açıklanan biyografi odaklı belgesel, son yılın en çok beklenen yapımlarından biri olarak nitelendiriliyor.  

  Belgeselde Neler Var?

  Terim Belgeseli

  Netflix’in 15 Eylül’de yayımlayacağı Fatih Terim belgeseli Adana, İstanbul ve İtalya’da çekildi. Daha önce yapımın ne zaman yayımlanacağına dair net bir bilgi verilmemişti. Ancak birkaç saat önce Netflix duyuruyu yaptı ve resmi fragmanı sonunda yayımladı. 

  Yapılan duyuruda platform, Fatih Terim’den ‘futbolcu, kaptan, hoca, dede, baba ve imparator’ olarak bahsetti. Yayımlanan fragmanda ilk olarak Galatasaray müzesindeki kupalar yer aldı. Bunların yanı sıra videoda ‘Galasataray’ı yaşıyorum’ ifadelerine yer verilen Fatih Terim’in ‘Asıl olan Galatasaray’dır’ sözlerine de dikkat çekildi. 

  Belgeselde Türkiye için oldukça önemli bir ödül olan UEFA kupasının kazanıldığı anlara da yer verildi. Ayrıca Fatih Terim’in futbolculuk ve teknik direktörlük dönemlerinden önemli kesitler de belgeselde yer aldı. Geçtiğimiz yıl Galatasaray’dan ayrıldığı anların görüntüleri de yine belgeseldeki duygusal sahneler arasında.  

  Son olarak A Milli Takım’ın Türkiye’yi duygulandıran EURO 2008 başarıları da belgeselde yer aldı.  

  İşte Netflix'te yayımlanacak belgeselin ilk resmi fragmanı:  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • OKKODE
   OKKODE 5 ay önce
   diğer takımlara ayrımcılık gibi oluyor. diğerlerine de belgesel yapmaları lazım. :)

  İlgili İçerikler:

  2023 Şubat Kia Türkiye Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Kia Türkiye fiyat listesi açıklandı. Buna göre araçlar, yeni ve zamlı fiyatlar üzerinden satışa sunuldu!

  2023 Şubat Opel Türkiye Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Opel Türkiye fiyat listesi açıklandı. Buna göre araçlar, yeni fiyatlar üzerinden satışa çıktı!

  2023 Şubat Hyundai Türkiye Sıfır Araç Güncel Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Hyundai Türkiye güncel fiyat listesi açıklandı. En ucuz Hyundai modeli 359.000 TL olurken, en pahalı Hyundai modeli ise 1.989.000 TL oldu!

  Netflix’ten Hesap Paylaşımına Karşı Yeni Önlem

  Netflix, kullanıcılar arasında şifre paylaşımına karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Platformun hesap şifresi paylaşımına karşı getirdiği yeni önleme dair detaylarda belli oldu.

  Netflix Fragmanı Sonunda Yayımladı: TERİM Belgeselinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et