R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft Edge VPN: 5GB Ücretsiz Dahili VPN Artık Kullanıcıların Hizmetinde

  Microsoft, Edge tarayıcısına son dönemde büyük yatırımlar yaparak özgünleştiriyor. Yazılım devi, yeni Bing yapay zekası gibi özelliklerin yanı sıra yerleşik VPN hizmetini de kullanıma sunuyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  30.06.2023 21:34 921 2 dk okuma süresi
  Microsoft Edge VPN: 5GB Ücretsiz Dahili VPN Artık Kullanıcıların Hizmetinde
  Son Düzenleme:

  Microsoft Edge VPN artık kullanıcılarına çok daha fazla özellik ve avantaj sunuyor. Microsoft Edge, kendine has özellikleri ve avantajları ile rakiplerinden farkını ortaya koyuyor. 

  Microsoft'un yeni Bing yapay zekası ve diğer hizmetlerinin yanı sıra, Edge tarayıcı şimdi de yerleşik VPN özelliği ile kullanıcılarının beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

  Edge VPN'in Gelişimi ve Yeni Kapasitesi

  Edge VPN (CloudFlare tarafından destekleniyor) Opera gibi tarayıcılarla karşılaştırıldığında, kullanıcılarına benzersiz bir VPN hizmeti sunuyor. 

  Önceleri Edge VPN yalnızca 1 GB ücretsiz veri sunuyordu ki bu modern internet deneyimi için oldukça az bir miktar. Fakat şimdi Microsoft, kullanıcılarının ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için bu kapasiteyi 5GB'a yükselttiğini duyurdu.

  Microsoft Edge VPN kullanabilmek için bir Microsoft Hesabı ile oturum açmanız gerekiyor. Bu oturum açma, senkronizasyonu otomatik olarak etkinleştirir. Microsoft, VPN verilerinizin ve hesap kimliğinizin hizmet sağlayıcıyla (Cloudflare) paylaşılmadığı konusunda kullanıcılarına garanti veriyor.

  Edge VPN ve Senkronizasyon

  Senkronizasyon özelliği sayesinde, tarama geçmişinizi, sık kullandığınız adresleri, ayarlarınızı, parolalarınızı, eklentilerinizi, açık sekmelerinizi ve daha fazlasını herhangi bir Edge oturumuyla eşitleyebilirsiniz. Bu da Microsoft Edge VPN'in kullanıcı dostu bir hale getiriyor.

  Edge VPN, her zaman açık bir çözüm değildir. Microsoft, bunu özellikle güvenli olmayan bir HTTP web sitesini ziyaret ettiğinizde veya açık bir Wi-Fi ağına bağlandığınızda kullanabileceğiniz ekstra bir güvenlik önlemi olarak konumlandırıyor. Eğer VPN'i akış hizmetleri için kullanmak veya belirli bir konumdan internete erişim istiyorsanız, sınırsız trafiğe sahip özel bir VPN hizmeti daha uygun bir seçenek olabilir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft, Windows 11 Yüklü Olsa Bile Eski Bilgisayarların Açılmasını Engelleyecek: İşte Detaylar!

  Microsoft, Windows 11 24H2 ile eski bilgisayarların açılmasını engelleyerek teknoloji ve güvenlik standartlarını yükseltiyor.

  Windows 12, Bu Yıl Gelmeyebilir: Microsoft'tan Büyük Güncelleme Hamlesi!

  Microsoft, Windows 12 yerine, yapay zeka özellikleriyle güçlendirilmiş Windows 11 24H2 güncellemesine odaklanıyor.

  Copilot Güncelleniyor: Microsoft, Yeni Özellikleri Duyurdu!

  Microsoft, Copilot'a eklenerek kullanıcı deneyimini geliştiren, yeniden tasarlanmış arayüz gibi yeni özellikler ve yenilikler hakkında bilgi verdi.

  Samsung, Akıllı Televizyon Modellerinde Artık Google Asistan’ı Kullanmayacak!

  Samsung, akıllı televizyon serilerinden Google Asistan desteğini kademeli olarak çıkaracağını duyurdu. Bu değişiklik, 1 Mart'tan itibaren etkili olacak!

  Microsoft Edge VPN: 5GB Ücretsiz Dahili VPN Artık Kullanıcıların Hizmetinde

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et