R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Marvel Hayranlarına Müjde: Yeni Proje Yanlışlıkla Açıklandı!

  Marvel'in yeni filmi Doctor Doom hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Yeni film yanlışlıkla açıklandı. İşte detaylar...

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  02.07.2022 02:24 1471 2 dk okuma süresi
  Marvel Hayranlarına Müjde: Yeni Proje Yanlışlıkla Açıklandı!
  Son Düzenleme:

  Marvel hayranlarını sevindirecek yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son zamanlarda Doctor Doom için bazı iddialar gündeme geliyordu. Özellikle Marvel evrenine giriş yapacağı konusunda önemli iddialar gündemde yer alıyordu. Ancak konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmemişti.

  Marvel hayranları sürecin nasıl gelişeceğini, iddiaların doğru olup olmadığını merak ederken sonunda gerçekler yanlışlıkla sızdırılmış oldu. Marvel tarafından Doctor Doom’un sürece dahil edileceği yanlışlıkla açıklandı. ABD’de radyo sunucusu olan Howard Stern tarafından yanlışlıkla kamuoyu ve dinleyicilerle paylaşılmış oldu. 

  Doctor Doom filmi geliyor!

  Ünlü radyo yayıncısı uzun zamandır günlük radyo programı yapıyor. Bu programla birlikte bazı gerçeklerde ortaya çıktı. Ünlü sunucunun programın bir kısmını sunduktan sonra kayıt düğmesine bastı. Bunun üzerine programın konuğu olan Robin Quivers ile yaz planları hakkında da önemli konuşmalar yapmaya devam etti. 

  Yapılan sohbet arasında tanıtım müziği ve reklam geldiği sırada ünlü sunucunun mikrofonu kapatmayı unuttuğu belirlendi. Bu süreçte Marvel karakterleri hakkında konuşmalar yapılıyordu. Konuğun konuşma sırasında ‘Sana daha önce söylemiştim. Doctor Doom hakkındaki çalışmalarımız devam ediyor. Yeni film geliyor’ dediği öğrenildi. Bu durum tüm dinleyiciler tarafından duyuldu. 

  Marvel’den doğrulama geldi!

  Marvel cephesinden de yanıt gecikmedi. Şirket tarafından kısa süre sonra yeni film hazırlıklarının devam ettiği öğrenildi. Ancak daha önce Black Panter: Wakanda Forever filmi hakkında bir açıklamanın yapılması bekleniyor. Ancak sonrasında da uzun süredir beklenen Doctor Doom filminin de açıklamasının yapılacağı düşünülüyor. 

  Doctor Doom hakkında yeni bilgilerin ortaya çıkmasının ardından Disney Plus dizisinde ya da bir filmde başrol olarak yer alıp almayacağı merak konusu oldu. Ancak Marvel ekibi tarafından konu hakkında yeni bir açıklama yapılmadı. 

  Doctor Doom filminin açıklanmasının ardından hazırda pek çok hayranının olacağı düşünülüyor. Konu hakkında gelecek açıklama şimdiden merak konusu oldu. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  Netflix’ten Hesap Paylaşımına Karşı Yeni Önlem

  Netflix, kullanıcılar arasında şifre paylaşımına karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Platformun hesap şifresi paylaşımına karşı getirdiği yeni önleme dair detaylarda belli oldu.

  2023 Şubat Toyota Türkiye Fiyat Listesi Açıklandı!

  2023 Şubat ayı Toyota Türkiye fiyat listesi belli oldu. Yeni fiyat listesine göre bazı modellerde serilere göre gözlemlenen fiyat değişiklikleri oldu!

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Xiaomi'nin Google tarafından yayınlanan "Android 13" işletim sistemi tabanlı MIUI 14 ara birimini kullanan model sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak Redmi Note 11 Pro Plus'a MIUI 14 güncellemesi geldi.

  Marvel Hayranlarına Müjde: Yeni Proje Yanlışlıkla Açıklandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et