R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Insta360 GO 3 Aksiyon Kamerası: Sektörü Sarsacak Bir Yenilik

  Insta360 GO 3 aksiyon kamerası, birlikte geldiği standıyla birleşerek gerçekten olağanüstü deneyimler sunuyor. Stand, ekstra kullanım süresi sağlamakla kalmayıp aynı zamanda kullanıcıya dokunmatik bir ekran imkanı sunuyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  28.06.2023 15:09 1473 2 dk okuma süresi
  Insta360 GO 3 Aksiyon Kamerası: Sektörü Sarsacak Bir Yenilik
  Son Düzenleme:

  Aksiyon kamerası dünyasının lider isimlerinden biri olan Insta360, yeni ürünü Insta360 GO 3 aksiyon kamerasıyla ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Bu defa çok daha gelişmiş bir dock istasyonu ile piyasaya sürülen ürün, yenilikçi özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

  Sadece 35 gram ağırlığında olan Insta360 GO 3, boyutları itibarıyla bir hayli kompakt bir aksiyon kamerası. Hem Full HD hem de 2K çözünürlükte 50fps'e kadar, 2.7K çözünürlükte ise 30fps'e kadar kare hızı sunuyor. 11.24mm odak aralığına sahip olan bu kamera, ayrıca sesli komutları da destekliyor.

  Üstün Ses ve Görüntü Kalitesi

  Çift mikrofon ile berrak ses kalitesi sunan Insta360 GO 3, aynı zamanda FlowState dengeleme özelliği ile de titreşimleri minimuma indiriyor. 

  Kamera lensi 360 derece döndürüldüğünde bu dengeleme özelliği devreye giriyor. Bu sayede, kullanıcılar hareket halindeyken bile net ve stabil video çekimleri gerçekleştirebiliyor.

  Zamanlı Kayıt özelliği, kullanıcıların belirli bir zaman aralığı için video çekmelerine olanak sağlarken, Serbest Kare özelliği düzenleme sırasında farklı görüntü oranları arasında geçiş yapma imkânı sunuyor.

  Esnek Kullanım ve Uzun Batarya Ömrü

  Kameranın en dikkat çekici özelliklerinden biri de cam, şapka, elbise gibi farklı kullanım durumlarına uygun standların bulunması. 

  Özellikle Action Pod isimli stand, dokunmatik bir ekran ile kullanıcılara daha fazla kontrol imkanı sunuyor. Ayrıca, bu standın 45 dakikalık kullanım süresini 170 dakikaya çıkarabiliyor olması da, Insta360 GO 3'ün benzersiz özelliklerinden biri.

  İki ürün de 5 metreye kadar su altında kullanılabiliyor. Insta360 GO 3 modeli 32GB versiyonu 380$, 64GB versiyonu 400$, 128GB versiyonu ise 430$ şeklinde fiyatlandırılmış.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Avrupa'da Yeni Bir Hayat: Golden Vize Programları ile Sınırları Aşın

  Globalleşen dünyamızda, yatırımcılar ve aileleri için yeni bir yaşam kurma fırsatı sunan Golden Vize programları, her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Bu programlar, özellikle Avrupa'da, "Yunanistan Golden Vize" ve "İspanya Golden Vize" gibi seçeneklerl

  Microsoft Copilot, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 ile Güncellendi: İşte Yeni Özellikler!

  Microsoft Copilot'un GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 güncellemesiyle kullanıcı deneyimi, özellikle metin ve görsel işleme alanlarında önemli ölçüde geliştirildi.

  Gmail’den Bomba Yenilik: Spam Mailler İçin Yapay Zeka Özelliği Devreye Sokuluyor!

  Gmail'in yapay zeka destekli spam algılama özelliği, RETVec sistemi sayesinde e-posta güvenliğini artırarak daha güvenli hale getiriyor.

  3 Boyutlu Biyoyazıcı ile Yapay Kulak Zarı ve Gırtlak Yaması Üretildi: İşte Detaylar!

  Yenilikçi 3 boyutlu biyoyazıcı teknolojisi ile YTÜ, İÜC ve İÜ iş birliğinde yapay kulak zarı ve gırtlak yaması üretildi.

  Insta360 GO 3 Aksiyon Kamerası: Sektörü Sarsacak Bir Yenilik

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et