R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus’ta Marvel Rüzgarı: Wanda Vision’un Başarısı 2 Yan Dizi Çektirecek!

  Son zamanların popüler dizi ve film platformlarından biri haline gelen Disney Plus, iki yeni ‘yan’ dizi yayımlayacak. İşte detaylar!

  Hayrunisa Bayar Hayrunisa Bayar 31.10.2022 20:51 392 2 dk okuma süresi
  Disney Plus’ta Marvel Rüzgarı: Wanda Vision’un Başarısı 2 Yan Dizi Çektirecek!
  Son Düzenleme:

  Geçtiğimiz günlerde Marvel evreninden tam 9 dizi ve filmin piyasaya sürüleceğini duyurmuştuk. Daha önce büyük başarılar elde eden Marvel, yan diziler çekerek izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. 

  Disney Plus’ta büyük bir başarıya imza atan Wanda Vision dizisi, platformda iki yan dizinin daha çekilmesine neden oldu.  

  Agatha: Coven of Chaos ve Vision Quest, Marvel’ın 2023’te piyasaya süreceği, Wanda Vision’ın yan dizileri olarak açıklandı. 

  Wanda Vision’dan büyük başarı  

  Disney Plus’ta da büyük başarılara imza atan Marvel evreni, artık dizi anlamında da popülerleşti. Marvel evrenindeki karakterlerin hikayelerini anlatan diziler, filmlere önemli bağlantılar vererek izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı.  

  Örneğin Wanda Vision, bu alanda Marvel’ın imza yapımlarından biri haline geldi. Çünkü dizinin başarısı, 2 yan dizinin doğmasına neden oldu: Agatha: Coven of Chaos ve Vision Quest.  

  Agatha: Coven of Chaos nedir?

  Wanda Vision dizisi, bildiğiniz üzere Scarlet Witch isimli karaktere odaklanıyordu. Hatta dizi, Doctor Strange: Multiverse of Madness filmiyle önemli bağlantılar da içeriyordu.  

  Bu bağlantılar ve Scarlet Witch karakteri izleyicide büyük bir etki yaratmış olacak ki, Agatha: Coven of Chaos yan dizisi ortaya çıktı. Çekilecek olan yeni dizi ise Agatha Harkness isimli karaktere odaklanacak. Yeni dizinin ise yine Disney Plus platformunda, 2023 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor.  

  Vision Quest nedir? 

  İkinci bahsi geçen yan dizinin ise Vision Quest olarak belirlendi. Firmanın kendi içinde ‘White Vision’ olarak da adlandırdığı bu yapım, Wanda Vision dizisindeki White Vision karakterine odaklanıyor. Ayrıca, Wanda’nın kendini tekrardan bulmaya çalışırken yaşadığı maceraları anlatacağı biliniyor.  

  Şimdilik pek fazla bilginin yer almadığı Vision Quest dizisinin ne zaman yayımlanacağı yine bilinmeyenler arasında. 

  Henüz senaryosu yazılmamış, ancak kısa süre içinde hazırlanması beklenen dizinin yönetmeni Jac Schaeffer olacak. Wanda Vision dizisinin de yönetmeni olarak görev almış olan Jac Schaeffer, diğer yapımı da yönetecek. Yani, hem Agatha: Coven of Chaos’un hem de Vision Quest’in yönetmeni, Jac Schaeffer olacak.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022’nin En İyi App Store Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  App Store'da 2022 yılının en iyilerini Apple CEO'su Tim Cook açıkladı. İşte Apple tarafından açıklanan 2022'nin App Store en iyi uygulama ve oyunları!

  Epic Games Yılbaşında 25 Oyunu Ücretsiz Verecek!

  Epic Games, bu yılbaşında 25 oyunu ücretsiz verecek. Oyun tutkunları bu yılbaşında 25 farklı oyunu ücretsiz kalıcı olarak alabilecek. İşte Epic Games yılbaşı kampanyasının detayları!

  2023 Opel Astra Electric Duyuruldu! İşte Özellikleri

  2023 Opel Astra Electric tanıtıldı. 2023 yılında piyasada yer alacak olan model, oldukça güçlü özelliklere sahip ve araç, tek şarj ile 416 km mesafeye ulaşıyor.

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  Disney Plus’ta Marvel Rüzgarı: Wanda Vision’un Başarısı 2 Yan Dizi Çektirecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et