R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus’ta Marvel Rüzgarı: Wanda Vision’un Başarısı 2 Yan Dizi Çektirecek!

  Son zamanların popüler dizi ve film platformlarından biri haline gelen Disney Plus, iki yeni ‘yan’ dizi yayımlayacak. İşte detaylar!

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  31.10.2022 20:51 1735 2 dk okuma süresi
  Disney Plus’ta Marvel Rüzgarı: Wanda Vision’un Başarısı 2 Yan Dizi Çektirecek!
  Son Düzenleme:

  Geçtiğimiz günlerde Marvel evreninden tam 9 dizi ve filmin piyasaya sürüleceğini duyurmuştuk. Daha önce büyük başarılar elde eden Marvel, yan diziler çekerek izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. 

  Disney Plus’ta büyük bir başarıya imza atan Wanda Vision dizisi, platformda iki yan dizinin daha çekilmesine neden oldu.  

  Agatha: Coven of Chaos ve Vision Quest, Marvel’ın 2023’te piyasaya süreceği, Wanda Vision’ın yan dizileri olarak açıklandı. 

  Wanda Vision’dan büyük başarı  

  Disney Plus’ta da büyük başarılara imza atan Marvel evreni, artık dizi anlamında da popülerleşti. Marvel evrenindeki karakterlerin hikayelerini anlatan diziler, filmlere önemli bağlantılar vererek izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı.  

  Örneğin Wanda Vision, bu alanda Marvel’ın imza yapımlarından biri haline geldi. Çünkü dizinin başarısı, 2 yan dizinin doğmasına neden oldu: Agatha: Coven of Chaos ve Vision Quest.  

  Agatha: Coven of Chaos nedir?

  Wanda Vision dizisi, bildiğiniz üzere Scarlet Witch isimli karaktere odaklanıyordu. Hatta dizi, Doctor Strange: Multiverse of Madness filmiyle önemli bağlantılar da içeriyordu.  

  Bu bağlantılar ve Scarlet Witch karakteri izleyicide büyük bir etki yaratmış olacak ki, Agatha: Coven of Chaos yan dizisi ortaya çıktı. Çekilecek olan yeni dizi ise Agatha Harkness isimli karaktere odaklanacak. Yeni dizinin ise yine Disney Plus platformunda, 2023 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor.  

  Vision Quest nedir? 

  İkinci bahsi geçen yan dizinin ise Vision Quest olarak belirlendi. Firmanın kendi içinde ‘White Vision’ olarak da adlandırdığı bu yapım, Wanda Vision dizisindeki White Vision karakterine odaklanıyor. Ayrıca, Wanda’nın kendini tekrardan bulmaya çalışırken yaşadığı maceraları anlatacağı biliniyor.  

  Şimdilik pek fazla bilginin yer almadığı Vision Quest dizisinin ne zaman yayımlanacağı yine bilinmeyenler arasında. 

  Henüz senaryosu yazılmamış, ancak kısa süre içinde hazırlanması beklenen dizinin yönetmeni Jac Schaeffer olacak. Wanda Vision dizisinin de yönetmeni olarak görev almış olan Jac Schaeffer, diğer yapımı da yönetecek. Yani, hem Agatha: Coven of Chaos’un hem de Vision Quest’in yönetmeni, Jac Schaeffer olacak.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Counter Strike 2’de Silah Satın Alma Sistemi Değişiyor: Valorant ile Benzerlik Taşıyor!

  Valve'nin yaptığı açıklamaya göre Counter Strike 2'de silah satın alma sistemi tamamen değişiyor. Yeni sistem, Valorant ile benzerlik taşıyor.

  Yeni Nesil 2023 Alfa Romeo Tonale: Şıklık ve Performansın Buluştuğu Otomobil

  Alfa Romeo'nun yeni nesil SUV modeli Tonale, 2023 yılında otomobil tutkunlarının beğenisine sunulacak. Bu heyecan verici araç, kendine özgü özellikleriyle dikkat çekiyor.

  Galaxy S22 Serisi İçin Yapay Zeka Destekli Fotoğraf Düzenleyicisi Geliyor!

  Samsung, fotoğraflarda problemleri giderme ve kaliteyi artırma gibi önemli işlevler sunan Galaxy Enhance-X uygulamasını Galaxy S22 serisine getiriyor.

  Vivo V29 Pro Teaser Görüntüleri Sızdı: İşte Detaylar!

  Vivo V29 Pro'nun heyecan verici görüntüleri sızdı! Vivo V29 Pro telefonuyla ilgili sızan görüntüler, bekleyenlere heyecan verici bir önizleme sunuyor.

  Disney Plus’ta Marvel Rüzgarı: Wanda Vision’un Başarısı 2 Yan Dizi Çektirecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et