R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Android Telefonlarda Aracınıza Göz Kulak Olacak Yeni Araç Kamerası Özelliği

  Sızıntılara göre, Google Android telefonlar için araç kamerası özelliği üzerinde geliştirmeler yapıyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  18.05.2023 18:52 1453 2 dk okuma süresi
  Android Telefonlarda Aracınıza Göz Kulak Olacak Yeni Araç Kamerası Özelliği
  Son Düzenleme:

  Google, Android işletim sistemli telefonlar için yeni bir devrim niteliğinde bir özellik üzerinde çalışıyor: 24 saat boyunca arka planda aktif kalabilen bir araç kamerası uygulaması. Bu özellik, yanlışlıkla Google Play'e yüklenen bir dahili testin parçası olarak ilk kez karşımıza çıktı. Android telefonlarda Kişisel Güvenlik uygulamasıyla entegre edilen bu yeni özellik hakkında detaylar ortaya çıktı.

  3 Gün Sonra Kayıtlar Otomatik Olarak Siliniyor

  Yeni uygulamanın en ilginç yanlarından biri, kaydedilen verilerin otomatik olarak üç gün sonra silinmesi. Bu, hem telefonunuzda yer tasarrufu sağlar hem de gizlilik konusunda bir miktar rahatlık sunar. Uygulama, veri tasarrufu için sıkıştırılmış video formatını kullanıyor ve diğer uygulamalarla veya telefonun ekranını kapatma işlemiyle rahatlıkla çalışabilir.

  Otomatik Kayıt ve Kişiselleştirme Seçenekleri

  Özelleştirilebilir tetikleyiciler, araç kamerası uygulamasını tamamen kişisel hale getiriyor. Aracınızı çalıştırdığınızda otomatik olarak kayda başlamasını sağlayabileceğiniz gibi, belirli bir Bluetooth cihazına bağlandığında da kayda başlamasını sağlayabilirsiniz. Dahası, ses kaydı yapmamasını tercih edebilirsiniz. Ancak unutmayın, otomatik kayıt 24 saat sonra durur.

  Mevcut Araç Kamerası Uygulamalarına Göre Farkı Nedir?

  Araç kamerası uygulamaları, yeni bir konsept olmasa da, Google'ın geliştirdiği bu özellik, mevcut uygulamaların sunduğu sınırlamaları aşmayı hedefliyor. Üçüncü taraf uygulamalar genellikle video kaydedilirken aşırı ısınmayı önlemekte zorlanırken, Google'ın bu konuda ne tür bir çözüm geliştireceği merakla bekleniyor.

  Google'ın Android telefonları için geliştirdiği bu yeni araç kamerası uygulaması, sadece bir güvenlik önlemi değil, aynı zamanda kullanıcıların sürüş deneyimlerini daha da kolaylaştırmayı ve güvenli hale getirmeyi hedefliyor. Google'ın bu alandaki yenilikçi adımları, kullanıcıların hayatını nasıl kolaylaştıracağını görmek için heyecan verici.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Facebook Logosunu Değiştirdi: İşte Yeni Logo!

  Milyarlarca kullanıcısı olan Facebook, yakın zamanda logosunda değişikliğe gitti. Yeni tasarımda logo, öncekine kıyasla daha mavi bir ton kazandı.

  Türkiye, Yeni Alan Adı Sistemine Geçiyor: İşte Detaylar!

  Türkiye, yeni bir alan adı sistemine geçiyor. Yeni sistemde ".tr" uzantısı daha özgün ve tanınır bir dijital kimlik oluşturmayı hedefliyor.

  iOS 17’ye Değiştirilemeyen Yeni Özellik Geldi: İşte İlk Tepkiler!

  iOS 17'nin getirdiği yeni zil ve uyarı sesleri, kullanıcılar arasında tartışmalara neden oldu. Özellikle rebound adlı yeni ses tonu için şikayet çok fazla!

  Yeni Renault Clio Türkiye'de: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Yeni Renault Clio, Türkiye'de satışa çıkıyor. İlginç bir şekilde bu yeni versiyonlar, bir önceki Clio jenerasyonuyla aynı fiyat etiketine sahip olacak!

  Android Telefonlarda Aracınıza Göz Kulak Olacak Yeni Araç Kamerası Özelliği

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et