R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon’dan İkinci Prime Day Etkinliği: Ekim Ayında %80’e Varan İndirimler!

  Amazon, bugün yaptığı bir açıklamayla, Ekim ayında ikinci bir Prime Day etkinliği düzenleneceğini duyurdu. Duyuruya göre ekinliğin ismi Prime Early Access Sale olurken, 11-12 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  26.09.2022 21:05 2622 2 dk okuma süresi
  Amazon’dan İkinci Prime Day Etkinliği: Ekim Ayında %80’e Varan İndirimler!
  Son Düzenleme:

  Küresel e-ticaret devi Amazon, bugün yaptığı bir açıklamayla, Ekim ayında ikinci bir Prime Day etkinliği daha düzenleyeceğini duyurdu. ‘Prime Early Access Sale’ isimli yeni etkinlik, Ekim ayında düzenlenen bu yılın ikinci etkinlik olacak. Amazon’un buradaki amacı ise Ekim ayında gerçekleştireceği Prime Day ile satışlarını katlamak.  

  Yapılan açıklamaya göre 11-12 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlikte Amazon, 100 farklı ürünü de listeleyecek. Söz konusu bu liste ise popüler ve hediye edilebilir ürünlerden oluşacak.  

  Bu yılın ikinci Prime etkinliği geliyor!  

  Amazon’un bugün yaptığı resmi basın açıklamasına göre bu yıl ikinci bir Prime Day etkinliği daha düzenlenecek. 11-12 Ekim tarihlerinde geçeceği açıklanan Prime Day, oldukça büyük indirimlerle ürün satışına ev sahipliği yapacak.  

  Daha önce bazı haber kaynakları tarafından Amazon'un ikinci bir etkinlik düzenleyeceği iddia edilmişti. Bugün yapılan açıklamayla birlikte iddia doğrulanmış oldu. 

  Temmuz’da satışları katlamıştı!  

  Hepimizin bildiği üzere Amazon, her yıl yaptığı Prime Day etkinlikleriyle ünlü bir e-ticaret markası. Prime üyelerine özel bir etkinlik olan Amazon Prime Day, bu yıl Temmuz ayında düzenlenmişti. Hatta bu yılki etkinlikte, birçok Avrupa ülkesinde %43 civarında satışlar artmıştı. Temmuz ayında %43'lük bir artış kaydeden Amazon’un yeni hedefi Ekim ayındaki Prime Day!

  Temmuz ayındaki etkinliği kaçıranlar için bu yeni Prime Early Access Sale, %80’e varan indirimler içerecek. Yılın en iyi fiyatlarının sunulacağı bu etkinlik için geri sayım şimdiden başladı diyebiliriz. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Oyun Dünyasında Yeni Fenomen Palworld: İlk Ayında 25 Milyon Oyuncuyu Geçti!

  Palworld, ilk ayında 25 milyon oyuncuya ulaşarak oyun dünyasında fırtına gibi esiyor. Steam ve Xbox'ta rekorlar kıran bu fenomeni keşfedebilirsiniz.

  Amazon Prime Gaming Şubat Ayı Oyunları Belli Oldu: Tam 7 Oyun Ücretsiz Erişime Açılacak!

  Şubat 2024'te Amazon Prime Gaming, üyelerine özel 7 yeni ücretsiz oyun sunacak. İşte Prime Gaming'in bu ayki zengin oyun seçkisi!

  Apple'dan Bahar Sürprizi: Yeni iPad Pro ve M3 MacBook Air Mart Ayından Gelebilir!

  Apple, Mart sonunda yeni iPad Pro ve M3 MacBook Air'i piyasaya sürerek yenilikçi teknoloji ve tasarımı kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor.

  Twitch, Yayıncıların Prime Abonelik Gelirlerini Azalttı: Yeni Dönem Başlıyor!

  Twitch, Prime abonelik gelirlerinde düşüşe giderek Partner Plus programını genişletiyor. Bu şekilde yayıncıların, kazanç yapısını yeniden şekillendiriyor.

  Amazon’dan İkinci Prime Day Etkinliği: Ekim Ayında %80’e Varan İndirimler!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et