R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple’dan Şaşırtan Adım: Uygun Fiyatlı Apple Watch Geliyor!

  Apple’dan gençleri ve çocukları hedefleyen yeni bir Apple Watch geliyor!

  Arin Arslan Arin Arslan 08.09.2022 00:54 1567 1 dk okuma süresi
  Apple’dan Şaşırtan Adım: Uygun Fiyatlı Apple Watch Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Kısa süre önce ortaya atılan iddiaya göre Apple, genç kullanıcılarını hedefleyen yeni bir Apple Watch modeli üzerinde çalışıyor. 

  2022 yılı itibariyle Apple’ın satışta bulunan en uygun fiyatlı akıllı saati, Apple Watch SE olarak biliniyor. Bugün yapılan etkinlikle beraber Apple Watch PRO modelini tanıtan Apple, akıllı saat pazarında çıtayı daha da yukarı çıkarmayı başladı. Ancak gelen son sızıntılarla beraber gözler bir diğer yeni modele çevrildi. 

  En Ucuz Apple Watch Olması Bekleniyor

  İddiayı ortaya atan bazı platformlar, Apple’ın “Uygun Fiyat” odaklı bir model üzerinde çalıştığını ifade etti. Özel olarak ürün portföyünde gençleri ve çocukları hedef alan bir modelinin bulunmaması üzerine harekete geçtiği düşünülen Apple, ek özellikleri de düşünmüş durumda. 

  Apple’ın en ucuz saati olan Watch SE’den daha ucuz olması beklenen modelde hücresel bağlantı özelliği de bulunacak. Ebeveynler tarafından iPhone’dan bağımsız şekilde kurulumu da bu şekilde yapılabilecek. Ek olarak konum takibi de ebeveynler tarafından yapılabilecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Avrupa Birliği’nden Apple’ı Üzecek USB-C Kararı! Bundan Sonra Diğer Portlar Kullanılmayacak!

  Avrupa Birliği, elektronik atıkları azaltabilmek için ortak bir port kullanılması kararını verdi. Bütün telefonlar, ortak port olarak USB-C port kullanacak!

  OnePlus Nord Watch Tanıtıldı! Şarjı 10 Gün Dayanıyor!

  OnePlus Nord Watch resmi tanıtımı gerçekleştirildi. OnePlus tarafından gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinde Nord Watch özellikleri detaylı olarak belirtildi. Ayrıca OnePlus Nord Watch fiyatı da belli oldu!

  OnePlus 11R Özellikleri Ortaya Çıktı! İşte Uygun Fiyatlı OnePlus 11R

  OnePlus'ın yeni giriş seviyesi cihazı "OnePlus 11R" modelinin özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı. İşte OnePlus 11R özellikleri ve beklenen ücreti!

  OnePlus Nord Watch Akıllı Saat Bilgileri Sızdırıldı! İşte Beklenen Saatin Teknik Detayları ve Tasarımı!

  OnePlus Nord Watch akıllı saat ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Buna göre birçok kullanıcı, OnePlus Nord Watch tasarımı hakkında da bilgi sahibi oldu.

  Apple’dan Şaşırtan Adım: Uygun Fiyatlı Apple Watch Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et