R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Meta’nın Katkılarıyla Geliştirilen Akıllı Gözlük Ray-Ban Stories’e WhatsApp Üzerinden Mesajlaşma Özelliği Geliyor!

  Geçtiğimiz aylarda Ray-Ban ve Facebook iş birliğinden ortaya çıkan akıllı gözlük Ray-Ban Stories’e, WhatsApp üzerinden mesajlaşma özelliği gelmesi için çalışmalara başlandı.

  Ceren Varlı Ceren Varlı 19.04.2022 13:46 365 2 dk okuma süresi
  Meta’nın Katkılarıyla Geliştirilen Akıllı Gözlük Ray-Ban Stories’e WhatsApp Üzerinden Mesajlaşma Özelliği Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Son yıllarda giderek popülerleşen giyilebilir teknoloji sektörü her geçen gün yeni ürünler vermekte. 20 yıl önce hayal olduğunu düşündüğümüz akıllı saatler gibi pek çok teknolojik ürün, son yıllarda aktif olarak kullanılmaya başladı ve giyilebilir teknoloji kullanıcılar için çok normalleşti. 

  Akıllı saatlere benzer olarak giyilebilir teknoloji ürünü olan Ray-Ban Stories, geçtiğimiz aylarda Ray-Ban ve Facebook işbirliğinden ortaya çıktı. Normal bir gözlük gibi görünen fakat içerisinde çok farklı teknolojiler barındıran Ray-Ban Stories’in tanıtımı gerçekteşti. Kullanıcılar tarafından büyük ilgi ile karşılanan bu gözlük, video kaydı alma/paylaşma gibi özellikler barındırıyor. İlerleyen günlerde, bu akıllı gözlük sayesinde WhatsApp üzerinden mesajlaşabilmek için, Ray-Ban ve WhatsApp’ın işbirliği yaptığı ortaya çıktı. 

  Akıllı Gözlük Olan Ray-Ban Stories Kullanıcıları Gözlüklerini Kullanarak WhatsApp Üzerinden Mesajlaşabilecek

   XDA-Developers çalışanları tarafından, WhatsApp'ın son sürümlerinden birinde geleceğe dair ipuçları keşfedildi. Bu bilgiler sayesinde, Facebook asistanı yardımı ile akıllı gözlük Ray-Ban Stories kullanıcıları WhatsApp üzerinden mesajlaşabilecek. Sistemin teknolojik arka planı ve çalışma şekli hakkında bilgi şu an için oldukça kısıtlı. Ancak raporlara göre, araba sürerken veya yolda yürürken kullanıcıya büyük yarar sağlayacak olan bu gelişme ile Facebook asistanı üzerinden WhatsApp mesajları dikte edebileceksiniz ve bu sayede telefonunuza bakmadan mesajlaşabileceksiniz. 

  Bu proje kapsamında iş birliği yapan şirketlerin yeni gözlük modeli üretmek yerine var olan akıllı gözlük Ray-Ban Stories’e Whatsapp üzerinden mesajlaşma uygulamasını entegre etmesi gündemde. İlerleyen günlerde WhatsApp’ın bu konu hakkında çalışmalarını daha detaylı olarak kullanıcıya anlatması bekleniyor. 

   Bu uygulamayı kullanabilmek için akıllı gözlük Ray-Ban Stories’e ve Facebook hizmetlerine sahip olmanız gerekmektedir.

  Akıllı gözlük Ray-Ban Stories ve Whatsapp entegresi hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Discord’a Abonelik Sistemi Geliyor!

  Popüler anlık iletişim platformu Discord, 1 yıldır test ettiği Discord sunucu abonelik modelini getirdi. Discord sunucu sahipleri sunucularında ücretli abonelik paketleri oluşturabilecek ve doğrudan gelir elde edebilecek. İşte Discord Sunucu aboneliği!

  DJI’dan Yeni Drone Geliyor! İşte DJI Mini 3 Özellikleri ve Fiyatı!

  DJI, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü DJI Mini 3 Pro modelinin standart versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni drone modeli DJI Mini özellikleri ve fiyatı da ortaya çıktı.

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor!

  Son yapılan açıklamalara göre Genshin Impact'e Türkçe dil desteği geliyor. Türkçe dil desteği, 7 Aralık'taki 3.3 güncellemesiyle kullanıcılara sunulacak!

  Meta’nın Katkılarıyla Geliştirilen Akıllı Gözlük Ray-Ban Stories’e WhatsApp Üzerinden Mesajlaşma Özelliği Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et