R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google’den o ürün için önemli adım! Marka başvurusunu yaptı!

  Google, çok uzun süredir çıkacağı söylenen ancak bir türlü resmi bir adım görülemeyen ürünü için marka talebi başvurusunu sonunda iletti.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  25.04.2022 21:30 1481 2 dk okuma süresi
  Google’den o ürün için önemli adım! Marka başvurusunu yaptı!
  Son Düzenleme:

  Teknoloji devi Google, çok uzun süredir üzerinde çalıştığı Pixel Watch akıllı saati için sonunda markalaşmaya gitme konusunda somut bir adım attı. Şirket dün “ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi” üzerinden ticari marka talebi başvurusunu iletti. Google, “Rohan” kod adı ile isimlendirdiği akıllı saat modeli için resmi olarak “Pixel Watch” adını seçti ve marka başvurusuyla da bunu onayladı.

  Google fiyatı ucuz yapmayacak

  Google’nin Pixel Watch için marka talebi başvurusunu iletmesinin ardından, akıllı saat modelinin “giyilebilir bilgisayar” sınıfında bulunduğunu belirtti. Google tarafından sonunda ticari marka başvurusu yapılan Pixel Watch ile ilgili resmi olarak açıklanan çok fazla bilgi bulunmuyor. Bugüne kadarki Pixel Watch sızıntıları, şu ana kadar bilinen en net bilgiler olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin sızıntılarla Pixel Watch’ın tasarımının çevresiz dairesel bir kadrandan oluşacağı yönünde iddialar bulunuyor. Bunun dışında ekstra bilgilere henüz ulaşılabilmiş değil.

  Google Pixel Watch

  Google piyasaya süreceği ilk akıllı saati için daha önceki ürünlerdekine benzer ekonomik bir alternatif yapısı düşünmüyor. Aksine günümüzün en çok kullanılan akıllı saat serilerine sahip olan Apple Watch ile önemli bir rakip olmayı hedefliyor. Bu yüzden de Google Pixel Watch oldukça pahalı fiyatla satışa sunulacak.

  Pixel Watch ne zaman çıkacak?

  Google Pixel Watch

  Google’nin marka başvurusunun ardından Pixel Watch’ın ne zaman çıkacağı konusu yeniden gündemin en başına yerleşmeyi başardı. Aslında Pixel Watch çıkış tarihi ile ilgili olarak şirkette telaffuz edilen ilk tarih 26 Mayıs’ı gösteriyordu. Ancak ortaya atılan yeni iddialara göre Google, Pixel Watch’i bu tarihten daha ileri bir tarihte piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Bir başka iddiaya göre ise Google’nin kısa bir süre sonra gerçekleştireceği Google I/O etkinliğini bekliyor.

  Google’nin ilk akıllı saati Pixel Watch’ten sizin beklentileriniz neler? Apple Watch kadar başarılı olabilecek mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Game of Thrones Dizisinin İlk Görselleri Paylaşıldı!

  Game of Thrones evreninde geçen yeni dizi A Knight of the Seven Kingdoms, çekimlerine başladı. İlk görseli yayınlanan dizi, 2025 sonunda HBO'da yayınlanacak.

  VPN ile Ucuz YouTube Premium Alma Dönemi Bitiyor: İşte Detaylar!

  YouTube, VPN kullanarak ucuz abonelik alan kullanıcıların hesaplarını iptal etmeye başladı. İşte yeni dönemin detayları ve kullanıcı tavsiyeleri!

  Yeni Citroen C3 Aircross Geliyor: Avrupa Fiyatları Açıklandı!

  Yeni 2024 Citroen C3 Aircross nihayet tüm detaylarıyla tanıtıldı. İlk kez elektrikli ve 7 koltuklu seçeneklerle sunulacak modelin Avrupa fiyatları da duyuruldu.

  TikTok, Whee Uygulamasını Tanıttı: Instagram’a Rakip Olacak!

  TikTok, Instagram'a rakip yeni fotoğraf paylaşım uygulaması Whee'yi tanıttı. Yalnızca arkadaşlarla paylaşım imkanı sunan Whee, Türkiye'de erişime açıldı.

  Google’den o ürün için önemli adım! Marka başvurusunu yaptı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et