R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google'dan Büyük Jest: Pixel Watch Şarj Standıyla Gelecek!

  Google tarafından geliştirilen yeni akıllı saat ilk izlenimleri sonrasında beğeni toplamayı başarmıştı. Tüketicilere sunulan akıllı saat, her ne kadar yüksek bir puan toplasa da ufak çaplıda olsa bazı eksiklikleri gün yüzüne çıktı.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  17.10.2022 19:31 1576 2 dk okuma süresi
  Google'dan Büyük Jest: Pixel Watch Şarj Standıyla Gelecek!
  Son Düzenleme:

  Google’ın tanıtımı yaptığı, tüketiciler nezdinde beğeni toplayan akıllı saati Pixel Watch, çekici ve zarif bir görünüme sahip. Yuvarlak yapısının yanında gövde kısmı ince şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar için pratik bir kullanıma sahiptir. Işığı yakalama seviyesinden zarif ince gövdeye sahip olması da beğeni toplayan yanlarından biridir. Ön plana çıkan bu özellikleri sayesinde ekosistem içerisinde büyük bir yer edineceği ön görülüyor. 

  Daha önce hiçbir akıllı saat üreticisi, kutu içeriğinde şarj standını bulundurmuyordu. Bu konuda bir ilke imza atan Google, olumlu geri dönüş beklerken kullanıcılardan tepki üzerine tepki yağdı!

  Şarj standı tepkilerin odağı oldu!

  Pixel Watch, üstün bir performansa sahip olsa da kullanıcılara ulaştıktan sonra bazı fireler vermeye başladı. Şüphesiz en çok sıkıntı yaşatan özelliklerinden biri de kutudan çıkan standıyla şarj edilebilecek olması. IQ destekli bir şarj standının olmaması kullanıcıları rahatsız eden yanlarından biri.

  Diğer şarj standartlarında şarj edilmemesi, kullanıcılar tarafından tepki gördü. Kablosuz şarj standardını uygulamaya çalıştığınızda başarısız bir sonuç alıyorsunuz. Küçük bir kısma yerleştirilmiş olan bobinler de kullanıcıları düşündüren bir konu oldu. Her ne kadar artı yanları bulunuyor olsa da eksi taraflarının olduğu bir gerçek! Bu tip sıkıntıları yaşan kullanıcılar, teknoloji firmasına şikayet, öneri ve isteklerini iletmeye başladı. Bu konuyla alakalı olarak nasıl bir gelişme olur takipteyiz. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Watch Ultra Render Görüntüleri Ortaya Çıktı: İşte Yeni Tasarım!

  Samsung Galaxy Watch Ultra'nın render görüntüleri paylaşıldı. Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle gelen model, 500 dolar fiyatla yakında piyasaya sürülecek.

  Samsung Galaxy Ring'in Şarj Kutusu Ortaya Çıktı: İşte Tasarımı!

  Samsung Galaxy Ring'in şarj kutusu ortaya çıktı. Şubat ayında tanıtılan cihaz, yakında piyasaya sürülecek ve 300-350 dolar arasında fiyatla satışa sunulacak.

  Apple Watch Series 10, Tasarım ve Özellikleri ile Merak Uyandırıyor!

  Apple Watch Series 10, daha ince kasa ve daha büyük ekran ile geliyor. Ünlü analist Kuo'ya göre yeni model Eylül ayında iPhone 16 serisiyle tanıtılabilir.

  iOS 18, Yavaş Şarj Cihazlarını Tespit Ederek Kullanıcıları Uyaracak!

  iOS 18, iPhone'larda yavaş şarj cihazlarını tespit ederek kullanıcıları uyarıyor ve pil sağlığını iyileştirmek için yeni şarj sınırı ayarları sunuyor.

  Google'dan Büyük Jest: Pixel Watch Şarj Standıyla Gelecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et