R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google'dan Büyük Jest: Pixel Watch Şarj Standıyla Gelecek!

  Google tarafından geliştirilen yeni akıllı saat ilk izlenimleri sonrasında beğeni toplamayı başarmıştı. Tüketicilere sunulan akıllı saat, her ne kadar yüksek bir puan toplasa da ufak çaplıda olsa bazı eksiklikleri gün yüzüne çıktı.

  Arin Arslan Arin Arslan 17.10.2022 19:31 1280 2 dk okuma süresi
  Google'dan Büyük Jest: Pixel Watch Şarj Standıyla Gelecek!
  Son Düzenleme:

  Google’ın tanıtımı yaptığı, tüketiciler nezdinde beğeni toplayan akıllı saati Pixel Watch, çekici ve zarif bir görünüme sahip. Yuvarlak yapısının yanında gövde kısmı ince şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar için pratik bir kullanıma sahiptir. Işığı yakalama seviyesinden zarif ince gövdeye sahip olması da beğeni toplayan yanlarından biridir. Ön plana çıkan bu özellikleri sayesinde ekosistem içerisinde büyük bir yer edineceği ön görülüyor. 

  Daha önce hiçbir akıllı saat üreticisi, kutu içeriğinde şarj standını bulundurmuyordu. Bu konuda bir ilke imza atan Google, olumlu geri dönüş beklerken kullanıcılardan tepki üzerine tepki yağdı!

  Şarj standı tepkilerin odağı oldu!

  Pixel Watch, üstün bir performansa sahip olsa da kullanıcılara ulaştıktan sonra bazı fireler vermeye başladı. Şüphesiz en çok sıkıntı yaşatan özelliklerinden biri de kutudan çıkan standıyla şarj edilebilecek olması. IQ destekli bir şarj standının olmaması kullanıcıları rahatsız eden yanlarından biri.

  Diğer şarj standartlarında şarj edilmemesi, kullanıcılar tarafından tepki gördü. Kablosuz şarj standardını uygulamaya çalıştığınızda başarısız bir sonuç alıyorsunuz. Küçük bir kısma yerleştirilmiş olan bobinler de kullanıcıları düşündüren bir konu oldu. Her ne kadar artı yanları bulunuyor olsa da eksi taraflarının olduğu bir gerçek! Bu tip sıkıntıları yaşan kullanıcılar, teknoloji firmasına şikayet, öneri ve isteklerini iletmeye başladı. Bu konuyla alakalı olarak nasıl bir gelişme olur takipteyiz. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Pixel Fold'dan Yeni Bilgiler Geldi!

  Google'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı ilk katlanabilir telefonu ortaya çıkmaya başladı. Google'dan gelen son bilgilere göre Google Pixel Fold teknik özellikler belli oldu. İşte Google Pixel Fold özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  Google'dan Büyük Jest: Pixel Watch Şarj Standıyla Gelecek!

  Google’ın tanıtımı yaptığı akıllı saati Pixel Watch, çekici ve zarif bir görünüme sahip. Bununla beraber akıllı saat, artık şarj standıyla gelecek!

  Google Pixel Fold’dan Yeni Bilgiler Geldi! İşte Pixel Fold Ekran Özellikleri!

  Google'ın katlanır akıllı telefon modeli Pixel Fold ile ilgili yeni sızıntı yaşandı. İşte son sızıntıyla birlikte ortaya çıkan Google Pixel Fold ekran ve kamera özellikleri!

  Forza Horizon Oyunlarında Büyük 10.Yıl İndirimi!

  Forza Horizon'un 10.yıldönümü kutlamaları kapsamında PC sürümü için büyük indirim geldi. Steam'de Forza Horizon sürümleri ve DLC'leri için büyük indirim başlatıldı. İşte Forza Horizon'daki büyük indirimin tüm detayları!

  Google'dan Büyük Jest: Pixel Watch Şarj Standıyla Gelecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et