R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google'dan Büyük Jest: Pixel Watch Şarj Standıyla Gelecek!

  Google tarafından geliştirilen yeni akıllı saat ilk izlenimleri sonrasında beğeni toplamayı başarmıştı. Tüketicilere sunulan akıllı saat, her ne kadar yüksek bir puan toplasa da ufak çaplıda olsa bazı eksiklikleri gün yüzüne çıktı.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  17.10.2022 19:31 1554 2 dk okuma süresi
  Google'dan Büyük Jest: Pixel Watch Şarj Standıyla Gelecek!
  Son Düzenleme:

  Google’ın tanıtımı yaptığı, tüketiciler nezdinde beğeni toplayan akıllı saati Pixel Watch, çekici ve zarif bir görünüme sahip. Yuvarlak yapısının yanında gövde kısmı ince şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar için pratik bir kullanıma sahiptir. Işığı yakalama seviyesinden zarif ince gövdeye sahip olması da beğeni toplayan yanlarından biridir. Ön plana çıkan bu özellikleri sayesinde ekosistem içerisinde büyük bir yer edineceği ön görülüyor. 

  Daha önce hiçbir akıllı saat üreticisi, kutu içeriğinde şarj standını bulundurmuyordu. Bu konuda bir ilke imza atan Google, olumlu geri dönüş beklerken kullanıcılardan tepki üzerine tepki yağdı!

  Şarj standı tepkilerin odağı oldu!

  Pixel Watch, üstün bir performansa sahip olsa da kullanıcılara ulaştıktan sonra bazı fireler vermeye başladı. Şüphesiz en çok sıkıntı yaşatan özelliklerinden biri de kutudan çıkan standıyla şarj edilebilecek olması. IQ destekli bir şarj standının olmaması kullanıcıları rahatsız eden yanlarından biri.

  Diğer şarj standartlarında şarj edilmemesi, kullanıcılar tarafından tepki gördü. Kablosuz şarj standardını uygulamaya çalıştığınızda başarısız bir sonuç alıyorsunuz. Küçük bir kısma yerleştirilmiş olan bobinler de kullanıcıları düşündüren bir konu oldu. Her ne kadar artı yanları bulunuyor olsa da eksi taraflarının olduğu bir gerçek! Bu tip sıkıntıları yaşan kullanıcılar, teknoloji firmasına şikayet, öneri ve isteklerini iletmeye başladı. Bu konuyla alakalı olarak nasıl bir gelişme olur takipteyiz. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung ve Google'dan Dev İş Birliği: Yeni Galaxy Chromebook Yenilikleriyle Geliyor!

  Samsung ve Google iş birliği genişliyor. Yeni Galaxy Chromebook, Google Assistant tuşu ile teknoloji dünyasına yenilik getiriyor.

  Exxen ve ExxenSpor Abonelik Ücretlerine Büyük Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Exxen ve ExxenSpor, içerik kalitesini artırmak için üyelik ücretlerine zam yaptı. İşte güncel abonelik fiyatları!

  Honor Choice Watch Vitrine Çıktı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  Honor Choice Watch, 1.95 inç AMOLED ekran, 12 gün pil ömrü ve sağlık takip özellikleriyle 15 Şubat'ta tanıtılıyor.

  Xiaomi Watch 2 Geliyor: Detayları Ortaya Çıktı!

  Xiaomi'nin yeni akıllı saati Watch 2, üstün özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. AMOLED ekran, 65 saat pil ömrü ve daha fazlasını sunuyor.

  Google'dan Büyük Jest: Pixel Watch Şarj Standıyla Gelecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et