R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Garmin Epix Pro Çıtayı Yukarıya Çıkarıyor: Akıllı Saat Teknolojisinde Yeni Standartlar Belirleniyor

  Garmin Epix Pro'nun ikinci nesil akıllı saati, dikkat çeken özellikler arasında 31 güne kadar kullanım süresi, AMOLED ekran, yokuş tırmanma ölçümü ve 32GB depolama kapasitesi gibi özelliklerle geliyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  01.06.2023 18:27 3032 2 dk okuma süresi
  Garmin Epix Pro Çıtayı Yukarıya Çıkarıyor: Akıllı Saat Teknolojisinde Yeni Standartlar Belirleniyor
  Son Düzenleme:

  Garmin'in özellikle belirli bir tüketici grubunu hedeflemesiyle bilinirken, ürün gamında sergilediği yeniliklerle diğer markaları geride bırakmayı başarıyor. 

  Apple bile Garmin'in sunduğu özelliklere yetişmekte zorlanıyor. Garmin Epix Pro'nun ikinci nesil modelleri, akıllı saat sektöründe çıtayı yükseklere taşıyor.

  Garmin Epix Pro Özellikler: Teknoloji ve Fiyat Dengelemesi

  Garmin Epix Pro'nun yeni nesil akıllı saatleri, kullanıcılara çeşitli seçenekler sunuyor: 42mm, 47mm ve 51mm olmak üzere üç farklı kasa boyutu ve 1.2 inç ile 1.4 inç arasında değişen AMOLED ekranlar. Boyut ve pil ömrü dışında, tüm saat modelleri benzer özelliklere sahip.

  Bu yeni nesil saatlerde 32GB depolama alanı sunuluyor. Bu, müzik ve uygulamalar için yeterince geniş bir alan anlamına geliyor. Dahili LED fener, karanlık koşullarda kullanışlı olurken, geliştirilmiş sensörler daha hassas kalp atışı ölçümü yapabiliyor ve çok bantlı GPS erişimi sağlıyor.

  Yenilikçi Özellikler: Dayanıklılık Puanı ve Yokuş Puanı

  Yazılım kısmında, standart takip uygulamalarının yanı sıra, "Dayanıklılık Puanı" ve "Yokuş Puanı" gibi iki yeni özellik sunuluyor. Dayanıklılık Puanı, kullanıcının antrenmanlara dayanıklılığını toplamda gösterirken, Yokuş Puanı, kullanıcının kanındaki oksijen seviyesi ve antrenman geçmişini analiz ederek tırmanabileceği yokuş miktarını tahmin ediyor.

  Saatler, en düşük seviyede 10 günlük bir kullanım süresi sağlarken, 51mm modeli en fazla 31 güne kadar kullanım süresi sunabiliyor. Garmin Epix Pro'nun yeni nesil akıllı saatlerinin fiyatı, 42 ve 47mm modelleri için 900$, 51mm modeli için ise 999$. Safir ekranı tercih edenlerin 100$ ekstra ödeme yapması gerekiyor.

  Garmin Epix Pro serisi, akıllı saat teknolojisi konusunda sektörde yeni bir devrimin öncüsü olma potansiyeli gösteriyor. Sunduğu özellikler ve kullanıcı dostu tasarımı ile Garmin, kullanıcılara en iyi deneyimi sunmayı hedefliyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yapay Zeka, Prostat Kanserini Tespit Etti: Doktorları Geride Bıraktı!

  Yapay zeka, MR taramalarında prostat kanserini tespit etmede radyologlardan daha başarılı çıktı. Bu gelişme, gereksiz biyopsileri azaltarak iş yükünü hafifletecek.

  Samsung Galaxy Z Fold 6 İlk Defa Görüntülendi: İşte Yeni Tasarımı!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın canlı görüntüleri ortaya çıktı. Yeni tasarımı, daha kompakt yapısı ve geliştirilmiş özellikleri ile dikkat çekiyor.

  iOS 18 ile iPhone'u Kapatmak Daha Kolay Olacak: İşte Gelecek Yeni Özellik!

  iOS 18 ile gelen yenilikler arasında, iPhone'u kapatmanın kolay yolu ve Denetim Merkezi'nde daha fazla özelleştirme imkanı bulunuyor.

  Macaristan-İsviçre Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

  Avrupa Şampiyonası EURO 2024, Almanya-İskoçya maçı ile resmen başladı. Bugün A Grubu'nda Macaristan, İsviçre ile karşılaşacak. Macaristan-İsviçre maçı hakkında tüm detayları öğrenmek için okumaya devam edin.

  Garmin Epix Pro Çıtayı Yukarıya Çıkarıyor: Akıllı Saat Teknolojisinde Yeni Standartlar Belirleniyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et