R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Watch Ultra Özelliği watchOS 10 ile Eski Modellere Geliyor: İşte En Uygun Şarj Sınırı Özelliği ve Daha Fazlası!

  Apple, geçtiğimiz günlerde yeni Apple Watch işletim sistemi olan watchOS 10'u tanıttı. Watch Ultra için tasarlanan özel bir özellik, ek pil şarjı iyileştirmesi sunarken, artık eski modellerde de kullanılabilecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  07.06.2023 17:30 2049 2 dk okuma süresi
  Apple Watch Ultra Özelliği watchOS 10 ile Eski Modellere Geliyor: İşte En Uygun Şarj Sınırı Özelliği ve Daha Fazlası!
  Son Düzenleme:

  Apple Watch, kullanıcılarının günlük etkinliklerini inceler ve bu veriler doğrultusunda dinamik bir şekilde maksimum şarj limitini belirler. Bu makine öğrenimi temelli ‘En Uygun Şarj Sınırı’ özelliği, daha önceden watchOS 9 ile birlikte tanıtılmıştı ve yalnızca Apple Watch Ultra modelinde mevcuttu. Fakat Apple, şimdi bu pratik özelliği watchOS 10 güncellemesi ile eski modelleri için de sunuyor.

  En Uygun Şarj Sınırı Özelliği Nasıl Çalışır?

  WatchOS 10 ile birlikte En Uygun Şarj Sınırı özelliği, Apple Watch SE, Series 6, Series 7 ve Series 8 dahil olmak üzere tüm eski modellerde de aktif olacak. Final sürümünün yayınlanmasına kadar sunulan yeni modellerin tamamı bu özelliği destekleyecek. Peki bu özellik kullanıcıya nasıl bir katkı sağlıyor?

  En Uygun Şarj Sınırı özelliği, Apple Watch'ın kullanıcının günlük kullanımını analiz ederek, pilin ne zaman ideal bir seviyeye kadar şarj edileceğini ve ne zaman tam dolu hale getirileceğini belirler. Bu özelliği açtığınızda, Apple Watch'ınızı şarj cihazına bağladığınızda bir açık şarj halkası görüntülenir.

  WatchOS 10 Geliştirici Beta Sürümü Ücretsiz İndirilebiliyor

  Apple, watchOS 10 geliştirici beta sürümünü tüm kullanıcıların kullanımına sundu. Bu yıl, Apple Developer hesabı olmayan kullanıcılar da geliştirici beta sürümünü ücretsiz olarak indirebilirler. 

  watchOS 10 geliştirici beta sürümünü indirip kurmak için Apple kimliğinizle Developer sitesine giriş yapmanız ve ardından Watch uygulamasındaki Yazılım Güncelleme seçeneğinden watchOS 10 dev beta güncellemesini indirmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Yeniliklerine Devam Ediyor: Çevrimdışı Dosya Paylaşım Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, yakın çevredeki kişilerle çevrimdışı dosya paylaşımı yapmayı sağlayacak yeni bir özelliği test ediyor. Yenilik, gizlilik ve kolay erişim sunuyor

  Apple Pencil 3 Geliyor: Yeni iPad'lerle Beraber Tanıtılabilir!

  Apple, 7 Mayıs'ta yeni iPad ve Apple Pencil 3'ü tanıtacak. Etkinlik, yenilikçi özelliklerle dolu yeni ürünleri merakla bekleyenler için büyük önem taşıyor.

  Türkiye'den X'e (Twitter) Yeni Yaptırımlar Geliyor: Temsilci Atamama Sorunu Büyüyor

  Türkiye'de, günlük erişimi 1 milyonu aşan sosyal medya platformların temsilci ataması zorunlu. X, yükümlülüğü yerine getirmediği için cezalara maruz kalabilir.

  Baseus M2s Pro Geliyor: Güçlü Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip!

  Baseus M2s Pro, 52dB gürültü engelleme, Hi-Res ses kalitesi ve 35 saat batarya ömrü sunuyor. 45$ fiyatıyla mükemmel bir değer teklifi, müzikseverler için ideal.

  Apple Watch Ultra Özelliği watchOS 10 ile Eski Modellere Geliyor: İşte En Uygun Şarj Sınırı Özelliği ve Daha Fazlası!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et