R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy S22 Kullananların Film İzlerken Takılma Sorunu Yaşadığı Belirlendi

  Samsung Galaxy S22 kullananların film izlerken takılma sorunu yaşadığı ortaya çıktı.

  Elif Toy
  Elif Toy R10 Editörü
  03.08.2022 16:50 1831 1 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy S22 Kullananların Film İzlerken Takılma Sorunu Yaşadığı Belirlendi
  Son Düzenleme:

  Samsung Galaxy S22 kullanıcılarının film izlerken ekran yenileme hızından dolayı takılma problemi yaşadığı ortaya çıktı. Yaşanan bu durum ile ilgili güncelleme gelmesi bekliyor.

  Samsung Galaxy S22 serisi telefonlarda film izlerken ekran yenilenmesinde hız düşmeye başladı. Kullanıcılar, film izlerken takılma ve durdurma gibi çeşitli problemler ile karşı karşıya kalıyorlar. Donma problemlerinin sık sık gündeme geldiği “Galaxy S22” için Amazon Prime ve Netflix gibi platformlarda film izlemek ciddi bir soruna dönüşmeye başladı. Zira kullanıcılar film izlerken düşen frekanstan dolayı takılma probleminden şikayetçi.

  Samsung Galaxy S22

  Samsung Galaxy S22 model telefonlarında "ultra yenileme hızı" ile gündeme gelmişti. Kullanıcıların buna rağmen yenileme hızında bir düşüş olduğunu gözlemlemesi akıllara güncellemeden kaynaklı bir problem olması ihtimalini getirdi.

  Yeni Güncelleme Bekleniyor

  Samsung Galaxy S22'de ortaya çıkan bu donma sorunu nedeniyle Samsung'un cihazlara yeni güncelleme göndermesi bekleniyor. Video içerikleri oynatılırken herhangi bir aksiyon almadığı için düşük frekansa geçen cihazlar ile ilgili şikayet sayısı giderek artıyor. Bundan dolayı akıllı cihaza son gelen güncellemeden kaynaklı olduğu tahmin edilen bu durumun yeni bir güncelleme geldiğinde düzelmesi bekleniyor

  Amazon Prime”ve “Netflix” gibi dijital yayın platformlarında ortaya çıkan bu sorun ile ilgili Samsung cephesinden resmi açıklama yapılması bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Merakla Beklenen Uncharted 2 Filmi Geliyor!

  Uncharted serisinin devam filmi resmen duyuruldu. Tom Holland ve Mark Wahlberg'in başrolde olduğu Uncharted 2, yeni maceralarla sinemaseverlerle buluşacak.

  Samsung Galaxy Watch Ultra Render Görüntüleri Ortaya Çıktı: İşte Yeni Tasarım!

  Samsung Galaxy Watch Ultra'nın render görüntüleri paylaşıldı. Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle gelen model, 500 dolar fiyatla yakında piyasaya sürülecek.

  Samsung Galaxy Ring'in Şarj Kutusu Ortaya Çıktı: İşte Tasarımı!

  Samsung Galaxy Ring'in şarj kutusu ortaya çıktı. Şubat ayında tanıtılan cihaz, yakında piyasaya sürülecek ve 300-350 dolar arasında fiyatla satışa sunulacak.

  Samsung Galaxy Z Fold 6 İlk Defa Görüntülendi: İşte Yeni Tasarımı!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın canlı görüntüleri ortaya çıktı. Yeni tasarımı, daha kompakt yapısı ve geliştirilmiş özellikleri ile dikkat çekiyor.

  Samsung Galaxy S22 Kullananların Film İzlerken Takılma Sorunu Yaşadığı Belirlendi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et