R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy S22 Kullananların Film İzlerken Takılma Sorunu Yaşadığı Belirlendi

  Samsung Galaxy S22 kullananların film izlerken takılma sorunu yaşadığı ortaya çıktı.

  Elif Toy Elif Toy 03.08.2022 16:50 1322 1 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy S22 Kullananların Film İzlerken Takılma Sorunu Yaşadığı Belirlendi
  Son Düzenleme:

  Samsung Galaxy S22 kullanıcılarının film izlerken ekran yenileme hızından dolayı takılma problemi yaşadığı ortaya çıktı. Yaşanan bu durum ile ilgili güncelleme gelmesi bekliyor.

  Samsung Galaxy S22 serisi telefonlarda film izlerken ekran yenilenmesinde hız düşmeye başladı. Kullanıcılar, film izlerken takılma ve durdurma gibi çeşitli problemler ile karşı karşıya kalıyorlar. Donma problemlerinin sık sık gündeme geldiği “Galaxy S22” için Amazon Prime ve Netflix gibi platformlarda film izlemek ciddi bir soruna dönüşmeye başladı. Zira kullanıcılar film izlerken düşen frekanstan dolayı takılma probleminden şikayetçi.

  Samsung Galaxy S22

  Samsung Galaxy S22 model telefonlarında "ultra yenileme hızı" ile gündeme gelmişti. Kullanıcıların buna rağmen yenileme hızında bir düşüş olduğunu gözlemlemesi akıllara güncellemeden kaynaklı bir problem olması ihtimalini getirdi.

  Yeni Güncelleme Bekleniyor

  Samsung Galaxy S22'de ortaya çıkan bu donma sorunu nedeniyle Samsung'un cihazlara yeni güncelleme göndermesi bekleniyor. Video içerikleri oynatılırken herhangi bir aksiyon almadığı için düşük frekansa geçen cihazlar ile ilgili şikayet sayısı giderek artıyor. Bundan dolayı akıllı cihaza son gelen güncellemeden kaynaklı olduğu tahmin edilen bu durumun yeni bir güncelleme geldiğinde düzelmesi bekleniyor

  Amazon Prime”ve “Netflix” gibi dijital yayın platformlarında ortaya çıkan bu sorun ile ilgili Samsung cephesinden resmi açıklama yapılması bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Bir İlke Daha İmza Atıyor! Metaverse Evreninde Futbol Turnuvası Oynanacak!

  Samsung, Metaverse futbol turnuvası düzenliyor. 19 Kasım-16 Aralık 2022 tarihinde düzenlenecek turnuvada 8 farklı ünlü oyuncu takımlara kaptanlık edecek.

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  2023 yılında piyasaya çıkacak olan Galaxy S23 için çalışmalar sürüyor. Özellikleriyle ön plana çıkan cihazın fiyatının 400 doların üzerinde olacağı düşünülüyor!

  Samsung Android 14 için Çalışmalara Başladı

  Alınan duyumlara göre Samsung, Android 14 için çalışmalara şimdiden başladı. İddialara göre Android 14 güncellemesi, sanıldığından çok daha erken gelebilir.

  Nvidia RTX 4090 Kablo Erime Sorunu İçin Açıklama Yaptı!

  Nvidia'nın merakla beklenen RTX 4090 ekran kartı piyasaya sürüldü ancak çeşitli sorunlar yaşıyor. Son dönemde RTX 4090 kullanıcılarından ekran kartına güç sağlayan konektörün bağlantı noktasında erime şikayetleri yapıldı. Nvidia'dan açıklama geldi!

  Samsung Galaxy S22 Kullananların Film İzlerken Takılma Sorunu Yaşadığı Belirlendi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et