R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy S22 Kullananların Film İzlerken Takılma Sorunu Yaşadığı Belirlendi

  Samsung Galaxy S22 kullananların film izlerken takılma sorunu yaşadığı ortaya çıktı.

  Elif Toy Elif Toy 03.08.2022 16:50 1184 1 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy S22 Kullananların Film İzlerken Takılma Sorunu Yaşadığı Belirlendi
  Son Düzenleme:

  Samsung Galaxy S22 kullanıcılarının film izlerken ekran yenileme hızından dolayı takılma problemi yaşadığı ortaya çıktı. Yaşanan bu durum ile ilgili güncelleme gelmesi bekliyor.

  Samsung Galaxy S22 serisi telefonlarda film izlerken ekran yenilenmesinde hız düşmeye başladı. Kullanıcılar, film izlerken takılma ve durdurma gibi çeşitli problemler ile karşı karşıya kalıyorlar. Donma problemlerinin sık sık gündeme geldiği “Galaxy S22” için Amazon Prime ve Netflix gibi platformlarda film izlemek ciddi bir soruna dönüşmeye başladı. Zira kullanıcılar film izlerken düşen frekanstan dolayı takılma probleminden şikayetçi.

  Samsung Galaxy S22

  Samsung Galaxy S22 model telefonlarında "ultra yenileme hızı" ile gündeme gelmişti. Kullanıcıların buna rağmen yenileme hızında bir düşüş olduğunu gözlemlemesi akıllara güncellemeden kaynaklı bir problem olması ihtimalini getirdi.

  Yeni Güncelleme Bekleniyor

  Samsung Galaxy S22'de ortaya çıkan bu donma sorunu nedeniyle Samsung'un cihazlara yeni güncelleme göndermesi bekleniyor. Video içerikleri oynatılırken herhangi bir aksiyon almadığı için düşük frekansa geçen cihazlar ile ilgili şikayet sayısı giderek artıyor. Bundan dolayı akıllı cihaza son gelen güncellemeden kaynaklı olduğu tahmin edilen bu durumun yeni bir güncelleme geldiğinde düzelmesi bekleniyor

  Amazon Prime”ve “Netflix” gibi dijital yayın platformlarında ortaya çıkan bu sorun ile ilgili Samsung cephesinden resmi açıklama yapılması bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası!

  Samsung, Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası başlattı. Samsung kullanıcılara bu müjdeli haberi Unpacked 2022 adlı tanıtım etkinliğinde verdi.

  Samsung’tan Galaxy J7 Kullananlara Büyük Sürpriz!

  Samsung, 7 yıl önce piyasaya sürdüğü Galaxy J7 modeli için beklenmeyen bir güncellemeyi duyurdu. Güncelleme çoğu kullanıcıya şimdiden geldi. İşte Galaxy J7 güncellemesi ve detayları!

  Samsung’dan İlk Defa Katlanabilir Tablet Modeli Geliyor!

  Samsung, katlanabilir telefon modelinin ardından merakla beklenen katlanabilir tablet bilgisayarını da yakında tanıtacak. İşte şirketin ilk katlanabilir tabletinden şuana kadar ortaya çıkan bilgiler!

  Samsung Galaxy S22 Kullananların Film İzlerken Takılma Sorunu Yaşadığı Belirlendi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et