R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  YouTube Music'te Podcast Yayınları Başlıyor ve Premium Abonelik Gerekmiyor

  YouTube Music, kullanıcılarına sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek podcast bölümünü devreye soktu. Başlangıçta Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kullanıcılar için erişime açılan bu özellik, kısa süre içinde tüm platformlarda kullanılabilecek.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  28.04.2023 16:12 1261 2 dk okuma süresi
  YouTube Music'te Podcast Yayınları Başlıyor ve Premium Abonelik Gerekmiyor
  Son Düzenleme:

  YouTube Music, kullanıcılarına sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek podcast bölümünü devreye soktu. Başlangıçta Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kullanıcılar için erişime açılan bu özellik, kısa süre içinde tüm platformlarda kullanılabilir hale geldi.

  YouTube Music Podcast Özelliği: iOS, Android ve Web Üzerinde Erişilebilir

  Google, YouTube Music uygulamasının iOS, Android ve web sürümlerine podcast yayınlarını ekleyerek kullanıcılara daha geniş bir içerik yelpazesi sunuyor. Daha önce YouTube uygulaması üzerinden izlenebilen ve dinlenebilen podcastler, artık YouTube Music üzerinden de erişilebilir hale geldi. Bu yeni özellik, şimdilik sadece ABD'li kullanıcılar için erişime açıkken, yakın zamanda diğer ülkelerdeki kullanıcılara da sunulması planlanıyor.

  Ücretsiz ve İnternetsiz Podcast Keyfi YouTube Music'te

  YouTube Music'teki podcastler, Premium abonelik gerektirmeyen ücretsiz bir hizmet olarak sunuluyor. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak çevrimdışı dinleme seçeneğiyle podcastlere ulaşabilir ve hem görüntülü hem de sesli olarak, arka planda dinleyebilir. Podcast bölümüne ana sayfadan erişilebilirken, popüler podcastler müzik, sağlık, fitness, iş, toplum ve kültür gibi kategorilerde Keşfet özelliği sayesinde bulunabilir. Belli bir yayıncının podcastlerine ulaşmak için ise arama sekmesi kullanılabilir.

  Amerika Dışındaki Kullanıcılar İçin Yakında Açılıyor

  Google, YouTube Music'teki podcast deneyiminin, platformda bulunan video podcast deneyimini tamamlamak üzere tasarlandığını belirtiyor. YouTube, podcast özelliğini Amerika'da kademeli olarak sunmaya başladı ve yakın zamanda Amerika dışındaki kullanıcılara da sunulacak. Bu sayede, dünya genelindeki YouTube Music kullanıcıları, zengin içerikli podcast yayınlarına kolayca erişebilecek ve daha kapsamlı bir deneyim yaşayabilecek.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Honda ZR-V Türkiye'ye Geldi: İşte Fiyatı ve Özellikleri

  Yeni Honda ZR-V, yenilikçi hibrit sistemi, şık tasarımı ve rekabetçi fiyatıyla Türkiye'de büyük ilgi görüyor. İşte ZR-V'nin öne çıkan özellikleri ve fiyat detayları.

  Yeni Renault Clio Türkiye'de: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Yeni Renault Clio, Türkiye'de satışa çıkıyor. İlginç bir şekilde bu yeni versiyonlar, bir önceki Clio jenerasyonuyla aynı fiyat etiketine sahip olacak!

  Apple iCloud’a İki Yeni Abonelik Seçeneği Daha Geldi!

  Apple, iCloud servisinde yaptığı yeniliklerle depolama seçeneklerini genişletiyor. Yüksek kapasiteli planlar, kullanıcılara geniş bir depolama alanı sunuyor.

  YouTube Music, Dinleyiciler İçin Yeni Ruh Hali Seçeneklerini Kullanıma Sundu!

  YouTube Music, dinleyicilere ruh hallerine uygun şarkılar sunan beş yeni filtreyi kullanıma sundu. Özellik, kullanıcılara özelleştirilmiş müzik deneyimi sunacak.

  YouTube Music'te Podcast Yayınları Başlıyor ve Premium Abonelik Gerekmiyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et