R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon, Bu Hizmetini Devre Dışı Bıraktı! Kullanıcılar Şaştı Kaldı

  Amazon, Cloud Cam desteğini sonlandırıyor. Amazon Cloud Cam, hizmetini kalıcı olarak devre dışı bıraktı. İşte detaylar.

  Miraç Yılmaz
  Miraç Yılmaz R10 Editörü
  28.05.2022 23:45 2862 2 dk okuma süresi
  Amazon, Bu Hizmetini Devre Dışı Bıraktı! Kullanıcılar Şaştı Kaldı
  Son Düzenleme:

  Amazon Cloud Cam artık çalışmıyor. Şirket -insanların güvenlik ihtiyaçları için kamera olarak kullandıkları bir cihaz olarak kullanmasına rağmen- tüm kullanıcılar için Cloud Cam operasyonlarını devre dışı bıraktı. 

  Ancak Amazon, cihaz için alternatifler sağlıyor ve ev ihtiyaçları için yeni bir çözüm sunarak ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacak.

  Amazon, Cloud Cam desteğini sonlandırıyor

  Amazon, Cloud Cam cihazlarının bir çağın sonunu gördüğünü ve artık özelliklerini ve çalışmasını desteklemeyecek olan cihazı kalıcı olarak kapatacağını duyurdu. Cihazın, insanların evlerini izlemelerine yardımcı olan ve insanlara güvenlik konusunda yardımcı olan bir ev aracı olduğu bilinmekte.

  Cloud Cam, güvenlik konusunda dünyaya çok şey getiren bir cihaz, ancak halka yönelik operasyonlarının sonu çoktan gelmiş durumda. En yeni cihazlarıyla Amazon'un odağına farklı bir bakış sağlıyor. 

  Amazon, Cloud Cam desteğini sonlandırıyor

  Kamera 2 Aralık 2022 tarihine kadar çalışır durumda olacak ve bu değişime yardımcı olacak sistemlerine odaklanmak için yeni cihazlarına geçişe yardımcı olacak.

  Son söylentilere göre Amazon, alternatif bir Cloud Cam sağlayacak ve hizmetin sürekli kullanımına daha fazla odaklanabilecek yeni cihazlarında değişiklik yapılmasına yardımcı olacak. 

  Şirket ayrıca Cloud Cam kullanıcılarını Amazon'un sağlayacağı Echo cihazlarına ve Blink Mini'ye erişmeye yardımcı olacak yeni bir sistem geliştirdi.

  Amazon ve Ev hizmetleri

  Amazon, evde kalma veya uzaktan izleme gibi insanların günlük ihtiyaçlarına büyük yardım sağlayan ev hizmetleri ve cihazlarıyla tanınan bir şirkettir. Şirketin birçok Echo cihazı da dahil olmak üzere platforma getirdiği birçok cihaz var  ve uzaktan bağlantı isteyenlere büyük bir yardım getiriyor.

  Bu cihazlarla birlikte gelen birçok özellikten biri de  sesli asistandır ve Amazon Alexa, uzaktan ilişkilerde yardımcı olan bu tür yaşam tarzlarını sürdürmesi gerekenler için büyük yardım sağlar. 

  Ayrıca, meşgul kişilerin Amazon cihaz paketiyle evlerinde veya ofislerinde dolaşmasına yardımcı olacak eller serbest bir kurulumda da yardımcı olur.

  Artık Amazon'da bir cihaz daha piyasaya veda edecek ve uzun süredir kullanıcılarına hizmet veren Cloud Cam için bir devir kapanacak.

  Siz Amazon Cloud Cam desteği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yanıtlarınızı yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  Profesyonel editörlük kariyerime R10'da devam ediyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  MediaTek Dimensity 9400’ün İlk Sonuçları Paylaşıldı: Beklentilerin Altında Kaldı!

  MediaTek Dimensity 9400, Qualcomm'un Snapdragon 8 Gen 4'üne kıyasla performans testlerinde geride kaldı.

  Dünyanın İlk Masaüstü Yapay Zeka İş İstasyonu Çıktı: İşte Teknoloji ve Lüksün Buluşması!

  GPTShop, Nvidia destekli dünyanın ilk masaüstü yapay zeka iş istasyonunu çıkardı. İşte üst düzey performans ve lüks tasarıma sahip iş istasyonunun özellikleri!

  Windows 12, Bu Yıl Gelmeyebilir: Microsoft'tan Büyük Güncelleme Hamlesi!

  Microsoft, Windows 12 yerine, yapay zeka özellikleriyle güçlendirilmiş Windows 11 24H2 güncellemesine odaklanıyor.

  Samsung, Galaxy S24 Serisindeki Kamera Sorunlarına Yazılım Güncellemesiyle Çözüm Bulacak!

  Samsung Galaxy S24 serisinin kamera performansıyla ilgili bazı sorunlar bulunuyor. Samsung, bu sorunları yeni güncelleme ile giderme taahhüdünde bulundu.

  Amazon, Bu Hizmetini Devre Dışı Bıraktı! Kullanıcılar Şaştı Kaldı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et