R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon, Bu Hizmetini Devre Dışı Bıraktı! Kullanıcılar Şaştı Kaldı

  Amazon, Cloud Cam desteğini sonlandırıyor. Amazon Cloud Cam, hizmetini kalıcı olarak devre dışı bıraktı. İşte detaylar.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 28.05.2022 23:45 1256 2 dk okuma süresi
  Amazon, Bu Hizmetini Devre Dışı Bıraktı! Kullanıcılar Şaştı Kaldı
  Son Düzenleme:

  Amazon Cloud Cam artık çalışmıyor. Şirket -insanların güvenlik ihtiyaçları için kamera olarak kullandıkları bir cihaz olarak kullanmasına rağmen- tüm kullanıcılar için Cloud Cam operasyonlarını devre dışı bıraktı. 

  Ancak Amazon, cihaz için alternatifler sağlıyor ve ev ihtiyaçları için yeni bir çözüm sunarak ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacak.

  Amazon, Cloud Cam desteğini sonlandırıyor

  Amazon, Cloud Cam cihazlarının bir çağın sonunu gördüğünü ve artık özelliklerini ve çalışmasını desteklemeyecek olan cihazı kalıcı olarak kapatacağını duyurdu. Cihazın, insanların evlerini izlemelerine yardımcı olan ve insanlara güvenlik konusunda yardımcı olan bir ev aracı olduğu bilinmekte.

  Cloud Cam, güvenlik konusunda dünyaya çok şey getiren bir cihaz, ancak halka yönelik operasyonlarının sonu çoktan gelmiş durumda. En yeni cihazlarıyla Amazon'un odağına farklı bir bakış sağlıyor. 

  Amazon, Cloud Cam desteğini sonlandırıyor

  Kamera 2 Aralık 2022 tarihine kadar çalışır durumda olacak ve bu değişime yardımcı olacak sistemlerine odaklanmak için yeni cihazlarına geçişe yardımcı olacak.

  Son söylentilere göre Amazon, alternatif bir Cloud Cam sağlayacak ve hizmetin sürekli kullanımına daha fazla odaklanabilecek yeni cihazlarında değişiklik yapılmasına yardımcı olacak. 

  Şirket ayrıca Cloud Cam kullanıcılarını Amazon'un sağlayacağı Echo cihazlarına ve Blink Mini'ye erişmeye yardımcı olacak yeni bir sistem geliştirdi.

  Amazon ve Ev hizmetleri

  Amazon, evde kalma veya uzaktan izleme gibi insanların günlük ihtiyaçlarına büyük yardım sağlayan ev hizmetleri ve cihazlarıyla tanınan bir şirkettir. Şirketin birçok Echo cihazı da dahil olmak üzere platforma getirdiği birçok cihaz var  ve uzaktan bağlantı isteyenlere büyük bir yardım getiriyor.

  Bu cihazlarla birlikte gelen birçok özellikten biri de  sesli asistandır ve Amazon Alexa, uzaktan ilişkilerde yardımcı olan bu tür yaşam tarzlarını sürdürmesi gerekenler için büyük yardım sağlar. 

  Ayrıca, meşgul kişilerin Amazon cihaz paketiyle evlerinde veya ofislerinde dolaşmasına yardımcı olacak eller serbest bir kurulumda da yardımcı olur.

  Artık Amazon'da bir cihaz daha piyasaya veda edecek ve uzun süredir kullanıcılarına hizmet veren Cloud Cam için bir devir kapanacak.

  Siz Amazon Cloud Cam desteği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yanıtlarınızı yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Hubble Uzay Teleskobu’ndan Orion Bulutsusu’nun Yeni Fotoğrafı Geldi!

  James Webb Uzay Teleskobu'nun ardından geri planda kalmış gibi görünse de Hubble Uzay Teleskobu'ndan yeni bir fotoğraf geldi. Uzay araştırmaları için oldukça faydalı olacağı belirtilen Orion Bulutsusu'ndan gelen yeni fotoğraf dikkat çekti.

  Dacia Duster’ın 2022 Fiyatları Belli Oldu! Bu Fiyatlarla Artık Bütçe Dostu Olamayacak

  Marka kimliğinde önemli yeniliklere giden Dacia, yeni "Dacia Duster" için versiyon ve paket özellikleri ile güncel fiyatları açıkladı.

  Netflix Games Beklentilerin Altında Kaldı

  Netflix tarafından hizmete açılan Netflix Games servisi şirketin hedeflerine yanıt veremedi. Daha ilk yılını tamamlayamayan servis istatistikleri olumsuz seyrediyor.

  Logitech ve Tencent’ten İşbirliği! Yeni Nesil Bulut Tabanlı Oyun Cihazı Geliştiriliyor!

  Logitech G ve Tencent Gamesi işbirliğinde yeni nesil "bulut tabanlı" video oyun konsolu geliştiriliyor. İşte resmi olarak duyurulan ancak ne adı ne de özellikleri hakkında bilgi henüz paylaşılmayan oyun konsolu!

  Amazon, Bu Hizmetini Devre Dışı Bıraktı! Kullanıcılar Şaştı Kaldı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et