R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yeni iPadOS Güncellemesi Kullanıcıları Çileden Çıkarttı! iPad’ler Kilitlendi!

  Apple tarafından yayınlanan yeni iPadOS güncellemesi, ciddi bir soruna neden oldu. iPad kullanıcıları cihazlarını kaybetmiş olabilir. İşte yaşanan sorun ve son gelişmelere dair detaylar!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 10.07.2022 11:52 1569 2 dk okuma süresi
  Yeni iPadOS Güncellemesi Kullanıcıları Çileden Çıkarttı! iPad’ler Kilitlendi!
  Son Düzenleme:

  Teknoloji yarışında Apple her daim hem donanım kalitesi hem de yazılım güvenliği ve başarısı bakımından bir adım önde yer almayı başarıyor. Sürekli de bu yönüyle ön plana çıkan Apple’de yaşanan sorunlarda kullanıcılar için tam manasıyla ortaya çıkıyor. Apple’nin yayınladığı son iPadOS güncellemesinin ardından iPad’lerde karşılaşılan tabloda bunun en iyi örneklerinden birisi oldu.

  iPad kullanıcıları, şirketin yayınladığı yeni iPadOs güncellemesini cihazlarına indirmelerinin ardından kilitlenme sorunu yaşadı. Son iPadOS güncellemesi ile birlikte iPad’ler kullanılamaz duruma geldi.

  iPad’lerde yaşanan sorunu her kullanıcı yaşamıyor. Ancak ortaya çıkan verilere göre bu problemle karşılaşan kullanıcı sayısı oldukça yüksek seviyede.

  Yeni Güncellemeyle Şarj Problemi Yaşanıyor

  Apple’nin yayınladığı yeni “iPadOs 15.5” sürümü güncellemesini cihazına indiren kullanıcılar, büyük bir şok yaşadı. Kullanıcılar yeni sürümü iPad Mini 6 modeline indirdiklerinde, cihazın şarj olmaması gibi bir problemle karşılaşıyor. Her ne kadar tüm iPad Mini 6 kullanıcıları aynı sorunu yaşamıyor olsa da yaşayan kullanıcı sayısının da çok fazla olduğu belirtiliyor.

  iPad

  iPad Mini 6 cihazlarında güncelleme sonrası şarj olmama sorunu, cihazın şarjının bitmesinden sonra bir daha kullanılamaması anlamına geliyor. Böyle bir durumda kullanıcılar açısından oldukça sıkıntılı bir sürece neden oluyor.

  Dünya genelinde iPad kullanıcılarının yaşadıkları bu sorun için özellikle web’de çok fazla bilgi ve öneriden bahsediliyor. Ancak şu ana kadar kullanıcıların bilgi paylaşımları üzerinden bir çözüme varılamadı. Özellikle fabrika ayarlarına döndürme, iPad sıfırlama ve hatta donanım değişikliği gibi tüm müdahaleler, sorunun çözümünde etkili olmadı. 

  Apple’nin yeni iPadOS güncellemesini henüz yapmamış olan kullanıcılar için öneri güncellemeyi yapmak için bir süre daha beklemeleri yönünde oluyor. Bununla birlikte güncellemeyi yapmış olmasına rağmen şarj sorunu yaşamayan kullanıcılar açısından da bir problem bulunmuyor. Ancak güncellemeyi cihazına indirmiş ve iPad şarj yapmama sorunuyla karşılaşılmış kullanıcıların, vakit kaybetmeden Apple Destek kanalları üzerinden destek almaları gerekiyor.

  Apple’nin son iPadOS güncellemesinin getirdiği şarj sorununu sizde yaşıyor musunuz? Yanıtlarınızı yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple iOS 15.6.1 Güncellemesi Yayında! Sorunlar Giderildi!

  Apple iOS 15.6.1 güncellemesi ile birlikte pek çok önemli güvenlik sorunu giderildi. Apple'a göre, iOS 15 sürümü, güvenlik açıklarına karşı yeni güncellemeyi hemen yüklenmeli. İşte iOS 15.6.1 güncellemesiyle gelenler!

  Youtube’den Netflix’e Rakip Oluyor! İşte Yeni Youtube Hizmeti!

  Google, Youtube için Netflix gibi platformlara rakip olacak yeni servisi üzerinde çalışıyor. 2022 bitmeden devreye alınacak Youtube "Channel Store" ile ilgili detaylarda ortaya çıkmaya başladı. İşte Youtube'nin Channel Store'sinin özellikleri!

  Yeni Windows güncellemesi tüm Windows sürümlerini bozdu!

  Windows'un yeni güncellemesi olan KB5012170 güncellemesi kullanıcılara 0x800f0922 hata kodunu veriyor. Çözüm için haberimize bakabilirsiniz.

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Yeni iPadOS Güncellemesi Kullanıcıları Çileden Çıkarttı! iPad’ler Kilitlendi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et