R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yeni Giriş Seviyesi iPad Daha Güçlü Olacak! Özellikleriyle Birlikte Fiyatta Artacak!

  Teknoloji devi Apple, giriş seviyesi iPad özelliklerini arttıracak. Ancak şirketin giriş seviyesi iPad için tasarladığı güç ve performans, fiyatını da etkileyecek. İşte Apple’nin yeni giriş seviyesi iPad modelinin özellikleri ve fiyatı!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  22.08.2022 02:20 1309 2 dk okuma süresi
  Yeni Giriş Seviyesi iPad Daha Güçlü Olacak! Özellikleriyle Birlikte Fiyatta Artacak!
  Son Düzenleme:

  Pandemi yasakları döneminde tablet bilgisayara olan talep ciddi artış gösterdi. Özellikle uzaktan eğitim ve uzaktan çalışma gibi alışkanlıkların yerleşmesi, bu alandaki ihtiyacı arttırdı. Bu süreçte Apple gibi teknoloji devlerinin tablet satışlarında ciddi artış meydana geldi. Teknoloji devleri, tablet bilgisayar piyasasındaki hareketliliği değerlendirmek istiyor. Bu şirketler arasında iPad gibi bir gücüyle piyasada var olan Apple’da yer alıyor. Şirket gelecek yeni iPad modelleri için çalışmalarını hızlandırdı. Özellikle yeni giriş seviyesi iPad’in üretim sürecine ağırlık verdi.

  Apple, kısa bir süre önce düzenlediği etkinlikle pek çok yeni ürün tanıtmıştı. Daha güçlü özelliklere kavuşan “iPad Pro” ve “iPad Air” serisi piyasayı domine ediyor. Apple, üst segment cihazlarında liderliği elinde tutsa da giriş segmenti için aynı durum geçerli değil. Bu yüzden şirket, giriş seviyesi için çalışmalarına hız verdi.

  Yeni Giriş Seviyesi iPad Fiyatı Artacak

  iPad 10.nesil

  Apple, her zaman giriş seviyesi ve üst segment cihazları arasındaki fiyat farkını korudu. Cihazların özellikleri gibi fiyatı yönünden de hep fark oldu. Ancak şirketin yeni çalışması iPad için devrim niteliğinde bir değişikliği getirecek. Çünkü şirket, iPad için giriş seviyesiyle üst segment arasındaki fiyat farkını azaltacak. Ortaya çıkan bilgilere göre Apple, yeni iPad cihazlarında fiyat artışı yapacak.

  Apple, “iPad 10.Nesil” için seri üretime başladı. Seri üretimine başlanan yeni iPad modelinde işlemci “A14 Bionic” güncellemesi alacak. Henüz resmi olarak tanıtılmadığı için yeni iPad özellikleri hakkında daha fazla bilgi bulunmuyor. Şirketin normal programı, yeni iPad için uzun bir süre daha bekleneceğini gösteriyordu. Ancak son dönemdeki olağandışı gelişmelerle şirketin yeni iPad çıkış tarihini erkene çekti. Şirket Ekim 2022’de gerçekleştireceği etkinlikte yeni giriş seviyesi iPad modelini de tanıtacak. Böylelikle Ekim’de üst segmentteki “iPad Pro” ve giriş seviyesi “iPad” modelini tanıtacak.

  Yıllara Göre iPad Satış Sayıları

  YılSatış
  20107.46 Milyon
  201132,39 Milyon
  201258,14 Milyon
  201373.9 Milyon
  201467.99 Milyon
  201553,85 Milyon
  201645,59 Milyon
  201743,73 Milyon
  201843,5 Milyon
  201940.0 Milyon
  202045.5 Milyon
  202157.8 Milyon

  Apple’nin yeni giriş seviyesi iPad için yaptığı politika değişikliği hakkında sizin düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yoruma veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Depremle Birlikte Wi-Fi Aramaları Arttı! Peki Wi-Fi Araması Nasıl Yapılır?

  Acil durumlarda hayat kurtaracak öneme sahip Wi-Fi araması nedir? Wi-Fi ile arama nasıl yapılır? İşte Android ve iPhone için Wi-Fi araması yapma yöntemleri!

  The Last of Us’a Erteleme Geldi! PC Sürümü İçin Biraz Daha Beklenecek!

  Naughty Dog, resmi çıkışına 1 aydan az bir süre kalan The Last of Us Part 1 PC sürümünün çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu. Hayranlara üzen haberin ardından yeni The Last of Us Part 1 PC çıkış tarihi de belli oldu.

  Daha Kutusundan Çıkmamış iPhone 1 Açık Arttırmaya Çıktı!

  Teknoloji devi Apple, tüm dünyaya iPhone serisini ilk kez 2007 yılında kazandırmıştı. O dönem teknolojik devrim yaratan 1.Nesil iPhone(iPhone 1) piyasaya sürülmüştü. O dönem alınmış ancak kutusu dahi hiç açılmamış iPhone 1 açık arttırmaya çıktı!

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  Yeni Giriş Seviyesi iPad Daha Güçlü Olacak! Özellikleriyle Birlikte Fiyatta Artacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et