R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yeni Giriş Seviyesi iPad Daha Güçlü Olacak! Özellikleriyle Birlikte Fiyatta Artacak!

  Teknoloji devi Apple, giriş seviyesi iPad özelliklerini arttıracak. Ancak şirketin giriş seviyesi iPad için tasarladığı güç ve performans, fiyatını da etkileyecek. İşte Apple’nin yeni giriş seviyesi iPad modelinin özellikleri ve fiyatı!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  22.08.2022 02:20 1630 2 dk okuma süresi
  Yeni Giriş Seviyesi iPad Daha Güçlü Olacak! Özellikleriyle Birlikte Fiyatta Artacak!
  Son Düzenleme:

  Pandemi yasakları döneminde tablet bilgisayara olan talep ciddi artış gösterdi. Özellikle uzaktan eğitim ve uzaktan çalışma gibi alışkanlıkların yerleşmesi, bu alandaki ihtiyacı arttırdı. Bu süreçte Apple gibi teknoloji devlerinin tablet satışlarında ciddi artış meydana geldi. Teknoloji devleri, tablet bilgisayar piyasasındaki hareketliliği değerlendirmek istiyor. Bu şirketler arasında iPad gibi bir gücüyle piyasada var olan Apple’da yer alıyor. Şirket gelecek yeni iPad modelleri için çalışmalarını hızlandırdı. Özellikle yeni giriş seviyesi iPad’in üretim sürecine ağırlık verdi.

  Apple, kısa bir süre önce düzenlediği etkinlikle pek çok yeni ürün tanıtmıştı. Daha güçlü özelliklere kavuşan “iPad Pro” ve “iPad Air” serisi piyasayı domine ediyor. Apple, üst segment cihazlarında liderliği elinde tutsa da giriş segmenti için aynı durum geçerli değil. Bu yüzden şirket, giriş seviyesi için çalışmalarına hız verdi.

  Yeni Giriş Seviyesi iPad Fiyatı Artacak

  iPad 10.nesil

  Apple, her zaman giriş seviyesi ve üst segment cihazları arasındaki fiyat farkını korudu. Cihazların özellikleri gibi fiyatı yönünden de hep fark oldu. Ancak şirketin yeni çalışması iPad için devrim niteliğinde bir değişikliği getirecek. Çünkü şirket, iPad için giriş seviyesiyle üst segment arasındaki fiyat farkını azaltacak. Ortaya çıkan bilgilere göre Apple, yeni iPad cihazlarında fiyat artışı yapacak.

  Apple, “iPad 10.Nesil” için seri üretime başladı. Seri üretimine başlanan yeni iPad modelinde işlemci “A14 Bionic” güncellemesi alacak. Henüz resmi olarak tanıtılmadığı için yeni iPad özellikleri hakkında daha fazla bilgi bulunmuyor. Şirketin normal programı, yeni iPad için uzun bir süre daha bekleneceğini gösteriyordu. Ancak son dönemdeki olağandışı gelişmelerle şirketin yeni iPad çıkış tarihini erkene çekti. Şirket Ekim 2022’de gerçekleştireceği etkinlikte yeni giriş seviyesi iPad modelini de tanıtacak. Böylelikle Ekim’de üst segmentteki “iPad Pro” ve giriş seviyesi “iPad” modelini tanıtacak.

  Yıllara Göre iPad Satış Sayıları

  YılSatış
  20107.46 Milyon
  201132,39 Milyon
  201258,14 Milyon
  201373.9 Milyon
  201467.99 Milyon
  201553,85 Milyon
  201645,59 Milyon
  201743,73 Milyon
  201843,5 Milyon
  201940.0 Milyon
  202045.5 Milyon
  202157.8 Milyon

  Apple’nin yeni giriş seviyesi iPad için yaptığı politika değişikliği hakkında sizin düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yoruma veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Google'ın Oturum Açma Sayfası Yenileniyor: Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Kavuşuyor!

  Google, her türlü cihaz için optimize edilmiş, kullanıcı dostu yeni oturum açma sayfasını sunuyor. Estetik ve işlevsellik bir arada.

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Giriş Seviyesi iPad Daha Güçlü Olacak! Özellikleriyle Birlikte Fiyatta Artacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et