R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iOS 17 ile iPhone'lar Dijital Günlük Özelliğine Kavuşuyor: İşte Detaylar!

  WWDC 2023 etkinliği yaklaştıkça, iOS 17 özellikleriyle ilgili söylentiler hızla yayılmaya başladı. iPhone kullanıcıları, iOS 17 ile birlikte günlük tutma (journaling) uygulamasının geleceğine kesin gözüyle bakmaya başladı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  25.05.2023 15:36 1688 2 dk okuma süresi
  iOS 17 ile iPhone'lar Dijital Günlük Özelliğine Kavuşuyor: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  iPhone'larda, iOS 17 sayesinde dijital günlük tutmanın yepyeni bir dönemi başlıyor. Apple'ın Dünya Geliştiriciler Konferansı (WWDC23) yaklaşırken, iOS 17 güncellemesinin, Day One gibi popüler bir uygulamadan ilham alarak, özelleştirilmiş bir günlük uygulamasını barındıracağına dair söylentiler dolaşıma girdi.

  iOS 17 Günlük Uygulaması: Journaling’in İşlevleri

  Journaling adı verilen bu günlük uygulaması, kullanıcılara günlük etkinliklerini ve düşüncelerini takip etme fırsatı sunacak. Kullanıcıların antrenmanlarını, toplantılarını ve benzer etkinliklerini yazabilecekleri konular sunulacak. Uygulama, bir kullanıcının ne zaman mesajlar, aramalar ve diğer bildirimleri aldığını belirleyebilirken, gizlilik bu işlemlerin merkezinde yer alacak. İçerik, tamamen cihaz üzerinde saklanacak.

  Journaling uygulamasının temel amacı, bir kullanıcının tipik bir gününü analiz etmek. Bu sayede, sağlıkla ilişkili bilgiler sağlayacak olan bu uygulama, kullanıcıların hayatlarında daha bilinçli bir şekilde hareket etmelerine yardımcı olacak. Muhtemelen Day One’a benzer bir uygulama bekleyebiliriz.

  iOS 17 Ruh Hali İzleme Özelliği

  iOS 17, kullanıcıların ruh hallerini izlemelerine yardımcı olacak yeni bir özellik de sunacak. Bu duygu takip uygulaması, kullanıcıların ruh hallerini izlemelerine, günlerine dair soruları yanıtlamalarına ve zaman içinde değişiklikleri görmelerine olanak tanıyacak.

  iPad için Sağlık Uygulaması

  Ayrıca Apple, Sağlık uygulamasını iPad'e getirmeyi planlıyor. Bu sayede ruh hali izleme ve günlük uygulaması gibi sağlıkla ilgili tüm veriler, artık tabletten de görüntülenebilecek. Bu yeniliklerle birlikte Apple, kullanıcıların dijital sağlık yönetimlerini daha da kolaylaştırma hedefinde.

  Böylece iOS 17, iPhone'lara ve iPads'e yeni ve gelişmiş özellikler kazandırarak, kullanıcılara dijital dünyada sağlıklarını ve günlük etkinliklerini yönetmekte daha fazla esneklik ve kontrol sağlayacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iQOO Yeni Kablosuz Kulaklığını Tanıttı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  iQOO, uygun fiyatlı yeni kablosuz kulaklığı TWS 1i'yi tanıttı. Yüksek ses kalitesi, uzun pil ömrü ve Bluetooth 5.3 özellikleri ile dikkat çekiyor.

  Honor Choice, Yeni Akıllı Saatini Tanıttı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Honor, fiyat-performans odaklı yeni akıllı saati Haylou Watch Vitality Edition'ı tanıttı. 1.95 inç AMOLED ekran, 120 spor modu ve 12 gün pil ömrü ile dikkat çekiyor.

  Huawei HarmonyOS NEXT İçin İkinci Beta Süreci Başlıyor: Android ile Bağ Kesiliyor!

  Huawei, ABD ambargosu sonrası geliştirdiği HarmonyOS NEXT'in ikinci beta sürecini başlattı. Yeni sistem, Google ile bağlantıyı kesip bağımsız yapıya geçiyor.

  Nothing Alt Markası CMF, Phone 1 ile Kısa Sürede Satış Rekoru Kırdı!

  Nothing'in alt markası CMF'nin ürettiği CMF Phone 1, 3 saatte 100.000 satış yaparak rekor kırdı. Uygun fiyatı ve dikkat çekici tasarımı ile büyük ilgi gördü.

  iOS 17 ile iPhone'lar Dijital Günlük Özelliğine Kavuşuyor: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et