R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple, Üretim Hattını Hızlandırıyor: iPhone 15'in Stok Sorunu Yok Olabilir

  Apple tedarikçilerinin iPhone 15 serisi için ekran panelinin seri üretimine Haziran ayında başlayacakları yönünde güçlü söylentiler var.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  17.05.2023 16:56 1643 2 dk okuma süresi
  Apple, Üretim Hattını Hızlandırıyor: iPhone 15'in Stok Sorunu Yok Olabilir
  Son Düzenleme:

  iPhone 14 serisi, tedarik sınırlamalarının etkisi altında kaldı ve özellikle tatil sezonunda iPhone 14 Pro modellerini bulmak zorlaştı. Ancak, Apple'ın iPhone 15 serisi için planları farklı görünüyor. Şirket, iPhone 15 ekran panellerinin üretimine Haziran ayında başlamayı planlıyor.

  Haziran Ayında iPhone 15 Ekran Panellerinin Üretimi Başlıyor

  DCC analisti Ross Young'a göre, iPhone 15 ekran panellerinin üretimi Haziran ayında başlayacak. Analistin görüşüne göre, hem iPhone 15 hem de iPhone 15 Pro, aynı anda piyasaya sürülecek ve tüketicilerin ulaşabileceği bir biçimde olacak.

  Yeni Çentik Stili, Tüm Modellerde Sunulacak

  Apple'ın "dinamik ada" olarak adlandırdığı yeni çentik stili, bu yıl sadece Pro modellerinde değil, tüm modellerde yer alacak. iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max'in ekran boyutu mevcut nesil ile aynı kalacak; ancak, daha ince çerçeveler göreceğiz. 120Hz ProMotion ekran gibi bazı özelliklerin ise yalnızca Pro modellerde olmaya devam edeceği belirtildi.

  iPhone 15 Serisi İçin Yeni Bir Tasarım Geliyor

  Apple'ın iPhone 15 serisi için yeni bir tasarım üzerinde çalıştığı söylentiler arasında. Öncelikle, yeni iPhone modellerinin dokunsal geri bildirim özellikli yeni katı hal ses düğmeleri ve sessizlik tuşunun yerine geçecek yeni eylem düğmesi ile geleceği belirtilmişti.

  Ancak, daha sonra tedarik sorunları nedeniyle Apple'ın klasik ses tuşlarını kullanmaya devam edeceği aktarıldı. Bu durum, üretim süreçlerini daha da hızlandırmak ve stok sorunlarını çözmek adına atılan bir adım olarak görülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 0 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Resmi Açıklama: WhatsApp Çoklu Cihaz Desteği iPhone’lara Geldi!

  WhatsApp iOS kullanıcıları, bu haftadan itibaren SIM kart gerektirmeden en fazla beş adet iPhone cihazını bağlayabilecekleri yeni güncellemeyi almaya başlıyor!

  iPhone 15 Pro Max Kamera Performansı Beklenenden Daha Az Olabilir: İşte En Güncel Bilgiler!

  iPhone 15 Pro Max'te ekran ve kamera konusunda herhangi bir iyileştirme yapılmadığı iddia ediliyor. Ancak bu seride de Pro modelleri ayrıcalıklı olacak!

  League of Legends Fps Drop Sorunu Nasıl Çözülür?

  League of Legends'da yaşanan Fps düşüşü sorununu nasıl çözebilirsiniz?

  iOS 17 ile iPhone'lar Dijital Günlük Özelliğine Kavuşuyor: İşte Detaylar!

  WWDC 2023 etkinliği yaklaştıkça iOS 17 ile ilgili dedikodular da giderek yaygınlaşmaya başladı. iOS 17, iPhone'lar için bir günlük tutma uygulaması sunacak!

  Apple, Üretim Hattını Hızlandırıyor: iPhone 15'in Stok Sorunu Yok Olabilir

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et