R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Store Kapandı! Yeni Zam mı Geliyor? (İşler Sandığınız Gibi Değil!)

  Apple, çevrimiçi satış yaptığı Apple Store'u ikinci kez kapattı. Bu durum birçok kişiye, "yeni zam mı geliyor?" iddiasını düşündürdü. Olay çok farklıymış! Detaylar haberimizde...

  Deniz Çataltaş
  Deniz Çataltaş R10 Editörü
  18.10.2022 17:30 2670 2 dk okuma süresi
  Apple Store Kapandı! Yeni Zam mı Geliyor? (İşler Sandığınız Gibi Değil!)
  Son Düzenleme:

  Apple, tüm ürünlerinin satışını yaptığı mağazası Apple Store'u yeniden kapattı. En son iPhone 14 lansmanından sonra kapatılan mağaza açıldığında bizi yeni zamlarla karşılamıştı. Tekrar kapatılmasının ardından “yeni bir zam mı geliyor?” iddialarını da beraberinde getirdi.

  Her lansman öncesi Apple Store Türkiye mağazasına girdiğinizde “Hemen Döneceğiz” şeklinde bir başlık ile karşılaşırdık. Bu sefer “Apple Store'da bazı güncellemeler yapıyoruz. Yakında tekrar deneyin uyarısıyla karşılaştık.

  Apple Store kapanmasının nedeni yeni bir zam değil!

  Söylentiler ve Apple Ceo'su Tim Cook'un tweeti, yeni bir iPad modelinin tanıtılacağını adeta kulağımıza fısıldıyor. Şu andan itibaren tek yapmanız gereken, yeni çıkacak iPad'in tanıtılmasını beklemek. Tanıtımın ardından Apple Store tekrar erişime açılacaktır.

  Birçok kişi, “dokunmatik bütün cihazlardan bulunan parmak hareketi ile iPad'in ne alakası var?” diye sorabilir. Sonuçta bu işlemi sadece iPad sağlamıyor. Videonun sonuna dikkat ederseniz, Apple Pencil ile note yazısının altı çiziliyor. Buradan yeni bir iPad modeli ile karşılaşabileceğimizin ipucu ortaya çıkıyor.

  Yeni iPad'in tanıtılacağı haberini 2 gün önce paylaşmıştık

  Mark Gurman, geleceği uzun zamandır bilinen M2 destekli iPad Pro hakkında büyük bir açıklama yapmıştı. Gurman, şirketin merakla beklenen yeni iPad modelleri için bekleme süresini uzatmayacağından bahsetmişti. Ona göre Apple'ın her an "M2 MacBook Air" ve "M2 iPad Pro" modellerini piyasaya sürmesi muhtemel açıklamalarında bulunmuştu. 

  Apple, M2 iPad Pro modellerini 2 farklı seçenekle piyasaya sürecek. Hatta modellerden birinin "J617" koduna, diğerinin ise "J620" koduna sahip olacağı söylendi. Ayrıca sızdırılan bilgilere göre gelecekteki M2 iPad Pro, "11 inç" ve "12.9" inç olmak üzere iki ekran boyutuna sahip olacak.

  Ne yaptığım hakkında bir fikrim yoktur. Hakkımda bir şeyler yazmayı da pek beceremem.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'ta Devrim: Orijinal Kalitede Resim ve Video Paylaşımı Yapılabilecek!

  WhatsApp, iOS kullanıcıları için orijinal kalitede fotoğraf ve video paylaşım özelliğini getirdi. Artık medya dosyalarını yüksek kalitede paylaşabilirsiniz.

  WhatsApp Yeni Özelliği ile Sosyal Medyayı Birleştiriyor: Instagram Paylaşımları, Artık Mümkün Olacak!

  WhatsApp'ın yeni özelliği, durum güncellemelerini doğrudan Instagram Hikayeleri'nde paylaşma imkanı sunarak sosyal medya entegrasyonunu güçlendiriyor

  Telegram Güncellendi: İşte Kullanıcı Deneyimini Geliştiren Yenilikler!

  Telegram'ın son güncellemesi sesten metne dönüştürme, kişiselleştirme ve yeniden paylaşım gibi yeniliklerle kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Mortal Kombat 1'e Heyecan Verici Yeni Karakterler Katılıyor!

  Mortal Kombat 1'e eklenen yeni karakterler Omni-Man ve Quan Chi, oyunun dinamiklerini ve stratejilerini zenginleştiriyor.

  Apple Store Kapandı! Yeni Zam mı Geliyor? (İşler Sandığınız Gibi Değil!)

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et