R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Store Kapandı! Yeni Zam mı Geliyor? (İşler Sandığınız Gibi Değil!)

  Apple, çevrimiçi satış yaptığı Apple Store'u ikinci kez kapattı. Bu durum birçok kişiye, "yeni zam mı geliyor?" iddiasını düşündürdü. Olay çok farklıymış! Detaylar haberimizde...

  Deniz Çataltaş Deniz Çataltaş 18.10.2022 17:30 1217 2 dk okuma süresi
  Apple Store Kapandı! Yeni Zam mı Geliyor? (İşler Sandığınız Gibi Değil!)
  Son Düzenleme:

  Apple, tüm ürünlerinin satışını yaptığı mağazası Apple Store'u yeniden kapattı. En son iPhone 14 lansmanından sonra kapatılan mağaza açıldığında bizi yeni zamlarla karşılamıştı. Tekrar kapatılmasının ardından “yeni bir zam mı geliyor?” iddialarını da beraberinde getirdi.

  Her lansman öncesi Apple Store Türkiye mağazasına girdiğinizde “Hemen Döneceğiz” şeklinde bir başlık ile karşılaşırdık. Bu sefer “Apple Store'da bazı güncellemeler yapıyoruz. Yakında tekrar deneyin uyarısıyla karşılaştık.

  Apple Store kapanmasının nedeni yeni bir zam değil!

  Söylentiler ve Apple Ceo'su Tim Cook'un tweeti, yeni bir iPad modelinin tanıtılacağını adeta kulağımıza fısıldıyor. Şu andan itibaren tek yapmanız gereken, yeni çıkacak iPad'in tanıtılmasını beklemek. Tanıtımın ardından Apple Store tekrar erişime açılacaktır.

  Birçok kişi, “dokunmatik bütün cihazlardan bulunan parmak hareketi ile iPad'in ne alakası var?” diye sorabilir. Sonuçta bu işlemi sadece iPad sağlamıyor. Videonun sonuna dikkat ederseniz, Apple Pencil ile note yazısının altı çiziliyor. Buradan yeni bir iPad modeli ile karşılaşabileceğimizin ipucu ortaya çıkıyor.

  Yeni iPad'in tanıtılacağı haberini 2 gün önce paylaşmıştık

  Mark Gurman, geleceği uzun zamandır bilinen M2 destekli iPad Pro hakkında büyük bir açıklama yapmıştı. Gurman, şirketin merakla beklenen yeni iPad modelleri için bekleme süresini uzatmayacağından bahsetmişti. Ona göre Apple'ın her an "M2 MacBook Air" ve "M2 iPad Pro" modellerini piyasaya sürmesi muhtemel açıklamalarında bulunmuştu. 

  Apple, M2 iPad Pro modellerini 2 farklı seçenekle piyasaya sürecek. Hatta modellerden birinin "J617" koduna, diğerinin ise "J620" koduna sahip olacağı söylendi. Ayrıca sızdırılan bilgilere göre gelecekteki M2 iPad Pro, "11 inç" ve "12.9" inç olmak üzere iki ekran boyutuna sahip olacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022’nin En İyi App Store Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  App Store'da 2022 yılının en iyilerini Apple CEO'su Tim Cook açıkladı. İşte Apple tarafından açıklanan 2022'nin App Store en iyi uygulama ve oyunları!

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Apple Store Kapandı! Yeni Zam mı Geliyor? (İşler Sandığınız Gibi Değil!)

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et